Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Марія Бурмака презентує кліп «Магія трав»

Марія Бурмака презентує кліп «Магія трав»


Вперше ця пісня в оркестровому звучанні прозвучала на сцені Будинку звукозапису Українського радіо та в ефірі каналів Українського радіо, що транслювали концерт наживо. Натхненна цим досвідом, Марія Бурмака презентує відеокліп «Магія трав», де можна побачити backstage концерту, що зібрав аншлаг у Будинку звукозапису Українського радіо.

Марія Бурмака: «Пісня «Магія трав» була написана більше 10 років тому. Але ця пісня чекала свого «зіркового» моменту. Бути заспіваною разом із оркестром. Коли я її писала, мені хотілось, аби відчувалась вся пристрасть кохання і весни, що пробуджує все - яскраве небо, свіжа молода трава, квіт вишень, абрикос і яблунь – та сама «вишнева зима», передчуття чогось дуже важливого і хвилюючий початок нового. Коли ми репетирували цю пісню для концерту 5 березня, ще навіть подумати не могли, що весна прокидатиметься, а ми будемо на карантині. Але так хочеться аби все було добре. Тому ми і робимо прем’єру цієї пісні саме зараз. Головне – це весна в серці і пристрасть почуттів. Вона не може не прийти».

Пісня «Магія трав» прозвучала під час концерту «Ніжно. Тихо. Голосно» 5 березня 2020 року в Будинку Звукозапису Українського радіо у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під орудою Володимира Шейка. Цей концерт відбувся за підтримки Радіо Промінь і Радіо Культура. Під час концерту відбувалася також радіотрансляція наживо на Радіо Культура.Слова і музика – Марія Бурмака. Оркестрове аранжування - Євген Брага. Звукорежисер – Андрій Мокрицький. Відео - Бачу М'юзік Production. Режисер - Міха Хайкін. Оператори: Віталій Степанов, Оля Сошенко, Ігор Дідук.


    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: