Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Діти піснею «Підпал» закликають зупинити злочин проти природи

Діти піснею «Підпал» закликають зупинити злочин проти природи


«Підпал» – не просто пісня, це крик душі рятувальників, артистів Творчої школи Павла Табакова і природи. Діти закликають не палити траву, адже «де вогонь проходить, там земля вже мертва».

Тільки вдумайтеся: від початку 2020 року до сьогодні на території України рятувальники близько 28 000 разів рятували екосистему від пожеж. Вигоріло понад 50 000 гектарів землі. Київ через лісові пожежі кілька разів ставав світовим лідером із забруднення повітря. Звичайне, на перший погляд, спалення трави залишило безхатьками сотні людей, а також забрало життя десятків тисяч тварин, птахів, комах та інших живих істот. Мало хто задумується, але дим від згарищ провокує ракові захворювання у людей.

Ідея привернути увагу до проблеми спаленої трави народилася ще торік восени під час подорожі дітей із Творчої школи Павла Табакова до Києва на міжнародні змагання рятувальників. Дорогою Львів-Київ було багато жартів, але й багато питань від творчих «чомучок». Артисти Творчої школи були вражені щоденною кількістю виїздів рятувальників – понад 100 викликів щодня, і це тільки на гасіння пожеж, спричинених підпалом трави.

Сам кліп знімали на справжньому згарищі – під наглядом Головного управління ДСНС України у Львівській області. Дехто з дітей, вперше опинившись у мертвому лісі, не зміг втримати сліз. А випадкова знахідка згорілої пташки ніколи не забудеться. Підпал – це злочин! Діти, які бачили на власні очі наслідки, навряд чи коли-небудь наважаться палити траву. І кожен з творців мріє, щоб всі глядачі кліпу та слухачі пісні також стали на захист природи. Саме тому фінал відео - оптимістичний.

Цей ролик варто показати усім, хто ще палить траву. Давайте разом зупинимо знищення природи і життя!


    
Дізнайтеся більше про: Павло Табаков

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: