Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Гурт Океан Ельзи презентує пісню «Коли ми станем собою»

Гурт Океан Ельзи презентує пісню «Коли ми станем собою»


Після тривалої перерви Океан Ельзи видає нову пісню. Називається вона "Коли ми станем собою" і це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють музиканти.

2020-й рік вніс свої особливості й до роботи над записом, зокрема цієї пісні. Річ у тому, що гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах і працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв'язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку.

Цікавим є момент участі у запису нової пісні дитячого хору. Це був унікальний (і тут можна сміливо використати це слово) склад - діти музикантів та друзів групи, які спеціально зібрались для запису цієї композиції.

Разом з синглом гурт презентує і відео на нього.


Режисер Анна Бурячкова: "Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх".

Головну жіночу роль в кліпі виконала народна "гуцулка", чудова акторка Варвара Лущик.

Над піснею працювали:
Автор (музика, слова), вокал - Святослав Вакарчук
Барабани, перкусія - Денис Глінін
Бас гітара - Денис Дудко
Електрогітара - Владімір Опсеніца
Акустична гітара, фортепіано - Мілош Єліч
Дитячий хор - Лука Єліч, Міла Єліч, Вук Єліч, Софія Туринська, Соломія Олесова, Марічка Вакарчук, Нана Фонарьова, Георгій Фонарьов


    
Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: