Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

ZLIVA NA PRAVO презентує свою дебютну відеороботу на пісню «Дешеве кіно»

ZLIVA NA PRAVO презентує свою дебютну відеороботу на пісню «Дешеве кіно»


Фактично це і є короткий фільм, який знятий за ідеєю відомого українського актора, режисера та продюсера - Дмитра Суржикова. Який прослухавши DEMку - сказав: "На цю пісню треба зняти кіно!"

«Дешеве кіно» транслює думку про те, що минуле слід залишити в минулому. Перекреслити, переступити, «залишити минуле за плечима». Навчитися називати все своїми іменами, перестати обманювати себе, щоб раз і назавжди розпрощатися з багажем непотребу. Подякувати за все, що було, побажати успіху одне одному і розбігтися, щоб дати місце чомусь новому. Звідси й метафоричний заклик про "Давай облишимо знімати це кіно"

Зважаючи на те, що фронтмен гурту є професійним актором, а команда складалася з кінопрофесіоналів, кліп вийшов повноцінним короткометражним фільмом.

"Історія самої пісні «Дешеве Кіно» почалася ще у 2012-му році, коли текст пісні подарував нам друг гурту. Але в той час не доходили руки, щоб її зробити. Текст був, мінімальна мелодія була, але ніякого аранжування не існувало. Тоді ми її так і не зробили. А вже з трансформацією групи, коли ZNP остаточно сформувалися як тріо, пісню переробили і від попереднього подарованого вірша залишилася тільки назва — «Дешеве Кіно»", згадує лідер команди, Володимир Ковбель.

А сама композиція передує появі, наприкінці жовтня, повноцінного альбому під назвою - «naNOvo», куди потрапить і нинішня прем’єра ZLIVA NA PRAVO — пісня «Дешеве Кіно».

Слухайте сингл «Дешеве кіно» гурту ZLIVA NA PRAVO:


    
Дізнайтеся більше про: ZLIVA NA PRAVO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: