Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Співачка Riya випустила ліричну баладу для весільного танцю

Співачка Riya випустила ліричну баладу для весільного танцю


Українська інді-поп співачка Riya презентує найромантичнішу пісню цієї осені - «Під плащем». Ця музична історія увійде до другого повноформатного музичного альбому співаки - члена журі онлайн Євробачення 2020.

«Під плащем» - Це пісня, під яку хочеться зізнаватись у коханні й робити пропозицію. Осіння балада, яка окутує своїм затишком і ніжністю, наче м’якенький плед. Пісня, під яку наречені танцюватимуть свій перший весільний танець.

«Так звучить моя осінь. Я співаю про свої історії. І в цій пісні закладений лейтмотив мого життя - кохання. Я хочу, щоб моя пісня нагадала кожному його любов, дорогих людей, найтепліші спогади й мрії», - коментує співачка.

Riya створила дві версії цієї пісні. Одна більш об’ємна, інша - камерна. Проте, обидві версії залишаються надзвичайно інтимними для співачки. Акустична версія пісні була створена в тандемі з ізраїльським музикантом Emil Khachaturian. Саундпродюсером синглу, вже традиційно став Alexander Don, з яким Riya розпочала свій новий творчий етап, вже успішно презентувавши сингли “Застигну” та “Листи”.

«Пісню я написала минулого вересня і забула за неї. Поки не познайомилась із талановитим гітаристом з Ізраїлю Емілем і він запропонував створити щось спільне - мінімалістичне і ніжне. Потрібно було вибрати якусь із моїх пісень, яка ідеально поєднається з акустичною гітарою. Я згадала про «Під плащем». Вона ніби була створена спеціально під гітарний супровід Еміля», - розповідає Riya.


Співачка створює свої пісні сама і сама ж займається їхніми візуалізаціями й продюсуванням.

Mood video «Під плащем» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Riya

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: