Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Зіркові музиканти створили потужний пісенний проект «Кришталеві візерунки»

Зіркові музиканти створили потужний пісенний проект «Кришталеві візерунки»


Українські митці презентували масштабний святково-пісенний проект «Кришталеві візерунки». В його рамках було створено майже два десятки нових авторських пісень.

«2020-ий був роком глобальних потрясінь та випробувань. Проте його завершення хочеться відзначити на позитивній ноті. Тож музиканти, художники, волонтери та небайдужі громадяни об’єднали зусилля, аби подарувати українцям святковий настрій і нові різдвяно-новорічні пісні», – розповідають ініціатори проєкту, творчий колектив музичної спільноти та YouTube-каналу MVUA.

За їхніми словами, головна мета «Кришталевих візерунків» – стимулювати митців активніше створювати новий український різдвяно-новорічний контент.
«Певно, у кожного є різдвяна чи новорічна композиція, яка асоціюється із запахом цитрусових, морозною свіжістю сонячного ранку, теплим затишком родинної оселі, мерехтінням ялинкових вогників або ж із запальною вечіркою у колі друзів. У кожного покоління – свої пісні.

Нам би хотілося, аби у сучасників і нащадків ці свята асоціювалися виключно із якісною музикою. Без усього цього примітивно-вульгарного мотлоху, "галубих огоньков» і "старих пєсєн о главном"», – наголошують ініціатори «Кришталевих візерунків».

Музичні твори для проекту створили музиканти зі всієї України. Жанрова палітра пісень теж вражає: від інді-треків - до сучасної класики; від любовної лірики - до актуальної електроніки; від романтичних балад - до напівжартівливого софт-року та панку.

«Наш проект є некомерційним і покликаний підтримати розвиток україномовного музичного контенту. Умовами участі у ньому були: авторська пісня, яка не мала раніше студійного запису, українська мова виконання та чітка громадянська позиція музикантів.
Фінансування студійного запису пісень взяли на себе кілька небайдужих громадян, які зацікавлені у появі якнайбільшої кількості якісного україномовного контенту. При цьому усі авторські та майнові права на аудіотвори лишаються за музикантами.
Приємно, що незважаючи на можливість фінансування запису лише десяти композицій, до проекту забажала приєднатися велика кількість музикантів. Тож цьогорічна збірка "Кришталевих візерунків" – чудовий різдвяно-новорічний подарунок усім спраглим за якісною музикою!», – резюмують творці проєкту.Повний перелік музикантів та їхніх пісень в рамках проєкту «Кришталеві візерунки»:

01. Оксана Муха – "Колискова"


02. Фіолет – "Пахнеш Щастям"
s

03. Шосте Чуття – "Новорічний Бум"


04. квіткіс & Ульмо Три – "Різдво"


05. Женя і Катя – "Різдвяна Ніч"


06. Tabakov – "Щасливе Різдво"


07. Абіє – "Різдвяна"


08. Bozhyk Duo – "Різдво Разом"


09. JULINOZA – "Привіт, Новий Рік!"


10. Miles Babies – "Такі Як Є"


11. макс пташник & morphom – "всратий 2020"


12. Кімната Гретхен – "Дива Стане На Всіх"


13. Sysuev – "Різдвяна Сторі"


14. Navigator – "Для Всіх Нас"


15. Zabavka – "Різдвяна"


16. Поль Манондіз (Paul Manandise) – "Я Хочу"


17. МАХА – "Загадала На Свята"


18. Соломія Чубай – "Світло Різдва"


19. Маргарита Рагуліна – "Я Буду Вдома На Різдво"Увесь плейлист "Кришталевих візерунків" на YouTube — https://bit.ly/39WRuh1


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: