Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Марія Бурмака влаштувала онлайн-концерт

Марія Бурмака влаштувала онлайн-концерт


19 грудня народна артистка України Марія Бурмака влаштувала онлайн-концерт у мережі Facebook. Трансляція відбувалась із білої зали Шоколадного будиночка.

“Щороку на День святого Миколая ми влаштовуємо концерт для дітей та дорослих, - розповідає Марія. - Цього року в зв’язку із карантинними обмеженнями довелося організувати виступ онлайн. Звісно, ми з командою готували сюрпризи для наших шанувальників. Разом з моїми музикантами з гурту Gypsy Lyre, наживо зіграли нові треки - “Ой хто хто Миколая любить”, “А я у гай ходила” (на слова Павла Тичини), “Рідна мова” (на слова Сидора Воробкевича) і “Руханка”, яка так сильно полюбилася дітлахам під час карантинних онлайнів”.

Цими піснями артистка розпочала роботу над третім дитячим альбомом, саундпродюсером якого став Вадим Лисиця “FOXXSTUDIOS”.

“Наше сподівання на диво і наше очікування на щастя. І дорослі, і діти, ми всі завжди чекаємо святого Миколая, - розповідає Марія Бурмака. - А він разом із подарунками приносить радість у серце і зігріває душу. Бо його подарунки - це насправді чиясь любов. Для дітей - це радість, сміх, цукерки і намагання хоч трохи бути чемними. Для них я заспівала дитячі пісні на онлайн-концерті. Але це свято важливе і для дорослих. Бо недаремно є жарти “якщо раптом бородатий дядько в ніч з 18 на 19 грудня забиратиме тебе в мішок - не лякайся! Може хтось попросив у святого Миколая тебе”. Хоч глядачі були по той бік екрану, я відчувала їхнє тепло. Дякую за тисячі ваших коментарів під відео та дякую УКФ за підтримку нашого заходу. Сподіваюся наступного року ми зустрінемось на реальному концерті у білій залі Шоколадного будиночка. До зустрічі!”
    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: