Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Гурт Rock-H (Рокаш) презентує пісню «Бо вже весна»

Гурт Rock-H (Рокаш) презентує пісню «Бо вже весна»


Водоспад, базальтові скелі і поламані гітари. У перший день весни гурт Рокаш видав драйвовий кліп про пробудження природи.

Пісню "Бо вже весна" лідер гурту Рокаш Віктор Янцо написав у розпал локдауну в останній день весни 2020, і одразу оприлюднив її акустичну версію. За місяць разом з саунд-продюсером Володимиром Уляновим зробили аранжування та запис. І хоч була середина літа, трек настільки сподобався музикантами, що терміново захотілося зняти на нього відео.

За локації обрали два природні туроб'єкти на Мукачівщині - базальтові скелі біля Кольчина та водоспад "Скакало" поблизу Чинадієва. Для першої локації три дні розчищали скелі від чагарників та будували сцену, а на водоспаді просто зробили декор зі стічки, якою обгороджують місця небезпеки. Стихії землі і води - це сили природи, яка прокидається навесні. І іноді наші емоції, які пробуджує весна, також можуть ставати небезпечними. Не завжди їх вдається контролювати. Цей весняний драйв посеред літа схвилював музикантів, і відео вийшло дуже емоційно наповненим та енергетичним. Але постраждали музичні інструменти. Розбурхані зйомками посеред водоспаду, хлопці в якийсь момент не стрималися, і жбурнули свої гітари і барабани у воду. А потім довго їх ремонтували. Можливо далася в знаки карантинна відсутність концертів. На той момент гурт не мав жодного виступу уже півроку, тому весь рок хлопці видали під час зйомок.

"Блискучою" окрасою кліпу стали учасниці мукачівської студії Art-Line. Кадри з повітря зняв відомий оператор аерозйомки Юрій Рєзвий, а динамічно зібрав усе до купи режисер монтажу Денис Скуратовський.

Дивимось:


    
Дізнайтеся більше про: Rock-H, Рокаш

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: