Авторизація
 
  • 24 лип: «Назавжди» танцювальний ROMARO з дебютним альбомом 
  • 24 лип: Київський гурт GannaBaby видав фінальний сингл перед новою повноформатною платівкою 
  • 22 лип: ВАСЯЯН представив контрастний відеокліп на тему урбанізації 
  • 22 лип: Гурт JULINOZA презентує свій найпозитивніший трек «Філалабапа» 
  • 22 лип: Конкурентка Біллі Айліш SOPHIE EDANGE показала яскраву колаборацію 

Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри

Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри


Солістка Freedom Jazz, колектив режисера і продюсера Олени Коляденко, Олександра Журба сьогодні випустила дебютний кліп свого сольного проекту "ZHURBA".

Ії перший сингл "Secret Places" був створений спільно з британським саунд-продюсером Джонатаном Гантоном, який працював раніше в Universal Music Africa і Universal Music France.

Робота над сольним проектом тривала майже рік. Кліп на дебютний сингл був знятий режисером Павлом Бондаренко в історичному центрі Чернівців.

«Спочатку ми розглядали варіант зйомок кліпу за кордоном. Але коли мій продюсер - Інна Гисса показала своє рідне місто і архітектуру Національного Чернівецького Університету ім. Ю. Федьковича, я одразу закохалася в це місце! Я рада, що у своїй роботі ми продемонстрували красу однієї з великих пам'яток України не тільки українським глядачам, а й іноземним», - поділилася ZHURBA.


За сюжетом кліпу, артистка одержимо збирає деталі VHS касети у різних локаціях міста - свої любовні спогади з минулої ночі. У фіналі кліпу ZHURBA вставляє зібрану касету у відеомагнітофон, і на екрані спливає спогад, в якому героїня викрадає фуру. Ці кадри є передісторією другої відеороботи співачки.

Привітати ZHURBA з прем'єрою вже встигли не тільки колеги українського шоу-бізнесу, а й сестра голлівудської актриси Пенелопи Круз - танцівниця і актриса - Моніка Круз, а також номінант Grammy, володар численних премій - RnB виконавець Sisqo

ZHURBA – “Secret Places”:


    
Дізнайтеся більше про: ZHURBA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: