Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

GG ГуляйГород та Morphom презентували відео створене спільно із Respublica FEST та Українським Культурним Фондом

GG ГуляйГород та Morphom презентували відео створене спільно із Respublica FEST та Українським Культурним Фондом


Етно-електро проєкт GG ГуляйГород та Morphom презентували відео на спільний трек «Веснянка». Кліп знятий в рамках проєкту Культура On/Off у мальовничій Бакоті на Хмельниччині, яку ще називають українською Атлантидою. Затоплене село нині – одна з найбільш запитуваних українцями в Гугл туристичних локацій.

Проєкт створено організаторами Respublica FEST за сприяння Українського Культурного фонду. Його мета - разом з музикантами та культурними діячами відвідувати села та містечка, яких не торкнулася урбанізація і які зберегли унікальну культуру. Так, у 5 регіонах Хмельницької області 5 гуртів знали 5 кліпів. Після закінчення пандемії ці місця мають усі шанси стати новими туристичними точками на мапі України.

В основі «Веснянки» лежить архаїчна пісня-містерія з Поділля, під яку водили хороводи наші предки. Трек - фіналіст музичних конкурсів М2 «Хітконвеєр 2021» та «Українська Пісня 2021».Також цьогоріч гурт представляє Україну на шоу-кейсі фестивалю Tallinn Music Week 2021, Folktronica Stage.

Костюми і стиль кліпу – робота відомого дизайнера Валерія Топала.

GG ГуляйГород – етно-електро проєкт, що поєднав український фольк із сучасною денс-музикою. Вперше проект став відомий широкій аудиторії після випуску спільного альбому «Тартак – ГуляйГород».

За плечима гурту три альбоми, відеокліпи, концерти у Польщі, Естонії, Греції, Єгипті та в Індії, участь у великих українських фестах, таких як «Atlas Weekend», «Respubica FEST», «Gogol Fest», «Khortytsia Freedom», «Країна Мрій» тощо.

Morphom (Роман Черенов) є одним з найпродуктивніших українських музикантів і саундпродюсерів, який практично щомісяця презентує нові треки. Тільки за останні три місяці він випустив нові спільні пісні з Jerry Heil, Максом Пташником, LAUDом і Вовою Зі Львова.


    
Дізнайтеся більше про: ГуляйГород, Morphom

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: