Авторизація
 
  • 03 гру: Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт» 
  • 30 лис: ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом 
  • 27 лис: Нова відеоробота від гурту Фіолет 
  • 27 лис: Sysuev презентує осінню R&B баладу для дівчат 
  • 26 лис: Перша дата великого Світового туру ОЕ на підтримку нового альбому 

Красиві люди у вишиванках – відзнака Коронації слова

Красиві люди у вишиванках – відзнака Коронації слова


«Красиві люди у вишиванках» – нова пісня у виконанні Юрія Старчевод та вихованців дитячої вокальної студії «Візерунок», яка отримала спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" у номінації «Пісенна лірика».

У пісні про красу нашого національного одягу, про те, як вишиванки прикрашають людей, а люди у вишиванках прикрашають світ. Юрій Старчевод: Якось під час одного з київських Мегамаршів у вишиванках я милувався красивими людьми і в мене промайнула думка: "Які ж красиві люди у вишиванках!". А ще у той момент я зрозумів, що вишиванки є дуже особливим одягом, адже вони личать усім. А від кожної думки, яка в мене виникає, до створення пісні – один крок, тому я одразу її написав. Але не пішов до студії записувати, а успішно поклав на багато років до «умовної шухляди». Та якось на одному із заходів від «Коронації слова» мої друзі із літературного середовища запитали мене чому я не надсилаю тексти пісень на цей конкурс. Та ще й нагадали про це згодом. Тому я дістав із «шухляди» цей текст, декілька разів переписав певні рядки, зрозумів, що можу вносити виправлення без ліку, а тому зупинився на певному варіанті і надіслав на конкурс. А незабаром дізнався, що пісня отримала спеціальну відзнаку.

Декілька років тому я оприлюднив пісні "Маленьке Чудо" і "Моє Сонечко", присвячені дітям, після чого отримав багато відгуків від батьків українських дітей. Серед них були відгуки про те, що пісень українською мовою, які могли б співати діти, дуже не вистачає. Тому, працюючи над піснею «Красиві люди у вишиванках», я вирішив, що її обов’язково співатимуть діти. Вихованці Зразкової вокальної студії "Візерунок" Центру творчості "Дивосвіт" (м. Вишгород) вже виконували мої пісні раніше.

Тому я звернувся до керівника студії - Тетяни Литвин і сьогодні ми презентуємо результат нашої творчої співпраці – лірик-відео на цю пісню.    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: