Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Сашко Положинський знявся в промо-ролику Кока-Коли

Сашко Положинський знявся в промо-ролику Кока-Коли


У кліпі на пісню Положинського "Почуй Мене" розповідається про досягнення простих людей, які досягають своєї мети попри перешкоди, а цифрами показуються досягнення соціальних проектів компанії Кока-Кола.

"Ще в січні зателефонувала мені моя давня подруга Olesya Zhulynska і спитала, чи міг би я написати якусь світлу пісню - пісню любові, добра, єднання. Я відповів, що така пісня в мене вже є - "Почуй Мене". Олесі й усій творчій групі вона настільки сподобалася, що запросили мене ще й самого відзнятися в ролику. Звісно, я погодився - чого б не знятися в коротенькому кліпі на власну пісню, ще й у хорошій компанії? Згодом, порадившись, вирішили трохи змінити текст і я, чесно кажучи, зараз навіть шкодую, що ці зміни не спали мені на думку раніше - тоді, в далекому тепер 2011-му, я навіть уявити не міг, що міни-розтяжки увійдуть жахливими втратами і в життя всіх українців, і в моє власне життя...

Ми зробили, хоч може й дещо наївну, але дуже добру роботу. В ролику ніхто, крім мене, не грає якоїсь ролі - кожен показує сам себе. Та і я від себе звичного відрізняюся тільки тим, що в мене немає полароїда." - написав Положинський на своїй сторінці в мережі Фейсбук.
"Мабуть, якби мені довірили знімати такий ролик, я би все зробив дещо інакше. Але коли я дивлюся це відео - я усміхаюся. Усмішок всім нам - щирих, привітних, відкритих!" - додав Олександр.


Пост на Facebook:
    
Дізнайтеся більше про: Сашко Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: