Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Рок-гурт зі Львова Thunderdogs випустили перше музичне відео на новий сингл, рок-баладу Animal

Рок-гурт зі Львова Thunderdogs випустили перше музичне відео на новий сингл, рок-баладу Animal


Animal — це душевна рок-балада з майбутнього альбому Black Mark. Разом із синглом Thunderdogs випустили дебютний музичний фільм.

Повільне, глибоке, хвилююче звучання емоційного вокалу та акустичної гітари, підкреслене атмосферними скрипками, згодом переростає в оркестр під керуванням хеві-металу з хорами, трубами та гудливими гітарами.

Жахлива, холодна, сумна та гнітюча погода, яку гурт пережив під час запису пісні, доповнює історію загубленої душі, яка блукає в порожній темряві та занурює слухача в містичну та безнадійну клітку “Тварини”.Довідка:

Тріо Thunderdogs було засновано в 2017 році.

Жанр, який музиканти описують як «ThunderMetal», є сучасним поєднанням хард-року та металу. Важкі рифи та прості мелодії буквально гіпнотизують та заставляють трясти головою!

Thunderdogs зазнали численних структурних змін, але наразі до групи входять три учасники – Юрій Футало (вокал, бас, ритм-гітара), Юлій Співаков (соло-гітара, бек-вокал) та Форат Аль-Алусі (ударні).

З самого початку живих виступів, група зіткнулася з проблемою – у шанувальників немає як послухати пісні після виступів. Саме це стало основною мотивацією для запису альбому.

Дебютний альбом «Meat» вийшов 20 квітня 2021 року.

За кілька тижнів до релізу вміст альбому став доступний для ексклюзивного попереднього продажу – «Meat» став першим українським альбомом NFT.

Музиканти задоволені альбомом, він передає їхнє бачення рок-н-ролу, стиль гурту та несе бодай трохи енергії, яку гурт випромінює на виступах. Тим, хто не був на концертах, краще відвідати та побачити все на власні очі, це просто бомба! Кожен концерт супроводжується різними шоу та костюмами, що робить кожен концерт унікальним.

22 січня 2022 року Thunderdogs повертаються зі ще одним синглом – рок-баладою «Animal». Це повільне, глибоке, хвилююче звучання емоційного вокалу та акустичної гітари, підкреслене атмосферними скрипками, які переростають в оркестр із хорами, трубами та перегруженими гітарами.

Жахлива, холодна, сумна та гнітюча погода, яку гурт пережив під час запису пісні, доповнює історію загубленої душі, яка блукає в порожній темряві та занурює слухача в містичну та безнадійну клітку «Тварини».

Та історія продовжується…


    
Дізнайтеся більше про: Thunderdogs

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: