Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Вітер свободи»: пісню української перемоги записали спільно Hutsul Planet і T.HUTSULS

«Вітер свободи»: пісню української перемоги записали спільно Hutsul Planet і T.HUTSULS


Від Революції Гідності 2014-го – до Народної Війни 2022-го: патріотичні пісню та відео «Вітер свободи» презентують музичні проекти з Коломиї Hutsul Planet і T.HUTSULS. Це перша спільна робота двох дружніх команд – натхненна мужністю та звитягою українського народу у жорстокій війні Росії проти України.

«Свобода духу нам дарована Творцем. / Народе мій, відчуй це – своїм серцем. / На своїй землі ти знову станеш переможцем, / І правнуки забудуть про ярма часи, / Довгі роки московської орди», - потужні слова авторства Михайла Балуха, написані ще півтора року перед повномасштабною війною, програмують перемогу українців над московською ордою і торжество вільного духу нашого народу - для всіх прийдешніх поколінь.

Ми не випадково у відео «Вітер свободи» використали кадри восьмирічної давності – із Революції Гідності, феномену якої дивувався увесь світ, - розповідає засновник та керівник культурологічного проекту Hutsul Planet Михайло Балух. – Якби не було Майдану – не було б таких нечуваних свободи духу та сили у нашого народу, з якими він зараз героїчно знищує ворогів. Українці за ці вісім років війни і особливо за останній місяць вирости у Націю, рівних якій немає. І саме зараз той унікальний момент істини, коли наш народ будує новий світовий порядок – і укріплює своє історичне право бути переможцем і господарем на своїй землі.

Послухати пісенну прем’єру «Вітер свободи» від Hutsul Planet та T.HUTSULS та переглянути відео до неї можна тут:

    
Дізнайтеся більше про: Hutsul Planet T.HUTSULS

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: