Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Страшно не вмерти - зламатися страшно»: Табаков записав пісню про Маріуполь і його захисників

«Страшно не вмерти - зламатися страшно»: Табаков записав пісню про Маріуполь і його захисників


Ще одну потужну пісенну прем’єру, створену за час повномасштабної війни Росії проти України, представляє відомий співак та композитор, переможець телепроектів «Шанс» і «Голос країни» Tabakov (Павло Табаков). Пісня «Наш Маріуполь» присвячена місту-герою і всім його незламним захисникам. За добу після прем'єри лише у Фейсбуку цю потужну композицію прослухали понад мільйон користувачів мережі

Прем'єра «Наш Маріуполь» (YouTube):


«Наш Маріуполь» - пісня про героїв, для яких найбільший страх - зламатися духом. «Наш Маріуполь, воля, як зброя, / Люди, як море, ці люди – герої! / Люди зі сталі, люди відважні, / Страшно не вмерти - зламатися страшно», - слова, у яких вся звитяга і весь біль українського народу.

- «Наш Маріуполь» - не просто пісня. Кожне слово, кожна нота - як оголений нерв, - розповідає Tabakov. – Лірику створила поетеса Лідія Лазурко, з якою ми написали уже кілька десятків пісень. Маріуполь – місто-символ героїчної боротьби українського народу за волю своєї землі. Місто, яке російська армія не може взяти уже два місяці. Місто, яке стоятиме до переможного кінця. Місто, яке уже увійшло в історію України та світу. Місто Марії, якому уже зараз присвячують пісні.
Ідея пісні «Наш Маріуполь» з’явилася у «Міжнародному штабі гуманітарної допомоги українцям» у Львові під час спілкування з хлопцями-волонтерами, яким вдалося вибратися з блокадного Маріуполя. Одному з хлопців загрожувала смерть тільки за те, що у нього тіло вкрите патріотичними татуюваннями, інший розповідав про невимовні страждання людей, які залишилися без їжі, води, світла та можливості почути рідних… Найбільше вразила історія про 20-річного хлопця з Донеччини, який не пройшов фільтрацію, був примусово мобілізований до лав орків у підрозділ «одноднєвок» - людей без зброї, яких під дулами автоматів відправляють на поле бою - як приманку - для розкриття вогневих позицій українських захисників та перевірки місцевості на наявність вибухових приладів. Єдине, про що він просив цивільних, - це записати номер телефону і, коли появиться мобільний зв’язок, передзвонити мамі та сестрі в Одесу й передати їм, що він їх сильно любить і що не зрадив Україну.

Обкладинкою синглу «Наш Маріуполь» стала ілюстрація київської художниці Марії Лонюк /@art.malon, яка від початку війни створила десятки промовистих ілюстрацій на теми боротьби українців і злочинів росіян.

Нагадаємо, за останні два місяці Tabakov презентував також пісні «Забирайся, війна!» і «Брате мій, вставай!».

    
Дізнайтеся більше про: Павло Табаков Tabakov

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: