Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

DJ Lutique презентував кліп «Not Your Friend»

DJ Lutique презентував кліп «Not Your Friend»


Український популярний музикант і столичний діджей Lutique випустив нове відео на пісню «Not Your Friend».

На відміну від попередніх треків «Not Your Friend» - це не просто сольна пісня артиста, а й абсолютно експериментальний саунд, в ноти і рядки якої DJ Lutique вклав не тільки свою душу, а й історії своїх знайомих і друзів у важкий для країни період.

Історія про емігранта, який бажає кращого для своєї родини і для цього готовий на все. Надія на щасливе майбутнє в іншій країні, куди багато хто прагне переїхати в надії швидко і легко заробити, постійні перешкоди і переживання про завтрашній день, коли здається, що немає сил, щоб йти далі. В результаті вийшов кліп, який чіпляє своєю історією, основним меседжем якого є проста людська істина - ніколи не здавайся!

Над відеорядом працювала команда «7co Production» в особі її засновника українського режисера Вела Семко, який виступив ще й як оператор в цьому кліпі, і Стаcі Монастирської, яка займалася стилем, а також брала участь в розробці сценарію. Придуману командою історію було вирішено зняти в жаркому і барвистому Майамі, куди багато наших співвітчизників мріють потрапити в пошуках кращого життя, надівши рожеві окуляри і вірячи в казку, якої насправді немає.

«Not Your Friend», за словами самого DJ Lutique, це щось інше, ніж він робив раніше, абсолютно не клубне, але пронизує в саме серце.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Lutique

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: