Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Ти єдина така Непокірна»: Sysuev з новою піснею про улюблену УкраїнуЧерез місяць після присвяти нашим воїнам ЗСУ - синглу «Козаче», Sysuev випустив нову пісню «Непокірна», присвячену улюбленій Україні і всім українцям, де б вони не знаходились. Усі зібрані від релізу кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Пісня записана на студії WDM (м. Кривий Ріг) у перерві між волонтерськими проектами, які активно веде Sysuev.

Як Sysuev прокоментував новий реліз: «Я вирішив записати нову пісню «Непокірна» і підкреслити її прекрасним відео нашої рідної, чудової та величної неньки України! Такі пісні зараз нам дуже потрібні. Ми маємо бути разом! Бо ми українці! В єдності наша сила! Ми маємо пишатися тим, що ми живемо на своїй прекрасній землі і робити усе щоб Україна була Україною! Зі своєю рідною українською мовою та культурою»

У головних ролях у відео знялись талановита українська журналістка, телеведуча Юлія Шпачинська і Єсенія Селезньова, юна українська співачка, акторка, які блискуче відобразили своїми образами Україну, найсильнішу і непокірну країну у світі:Окремо Sysuev виразив подяки режисеру Андрію Нестеренко і телеканалу Прямий за надані відеоматеріали для кліпу.

Sysuev закликає кожного громадянина нашої країни триматися і, попри все, вистояти, адже Україна - це кожен з нас. Усі ми прагнемо якнайшвидше здолати ворога та мати мирне небо над головою і ми цього досягнемо!

Україна понад усе!
Сингл «Непокірна» вже доступний на всіх музичних платформах за посиланням: https://onerpm.link/nepokirna

    
Дізнайтеся більше про: Sysuev

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: