Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Переможниця проєкту «Голос Країни 3» Анна Ходоровська презентувала перший сингл за 9 роківПереможниця проєкту «Голос Країни 3» та вокаліста шоу «Танці з зірками» Anna Khodorovska презентує свій сольний проєкт M A N I E ' та дебютний сингл «Не зламати нас» у співавторстві з музикантом Олександром Огнівцем (Bibu)

«Не зламати нас» - про надію, світло, тепло і енергію в темний час, яка здатна об'єднати націю. Коли твою землю хоче загарбати злодій 21-го століття, українці знають лише один вихід - боротися і перемагати!

«Цю пісню я почала писати в перші дні після того, як виїхала з мамою з України. Вона про нас - українців: в один день склали все наше життя в одну валізу і вийшли в нікуди. Опинившись в Європі, я співала без кінця на благодійних концертах, і в різних країнах зустрічала наші очі й серця в залах, ми співали в унісон українські пісні, плакали. Я ніколи раніше не відчувала, такого єднання з людьми, такої любові і гордості за нашу красиву країну і незламних українців. Мені так хотілось підтримати піснею, дарувати надію», — розповідає Anna Khodorovska.

Зі слів M A N I E ' сингл «Не зламати нас» - це слова віри і підтримки, присвячені кожному українцю, хто зараз вдома і за кордоном. Кожен з нас має свою нову історію, яка почалася з початком повномасштабного вторгнення, але попри біль та гнів, ми всі можемо скласти всю нашу лють в об'єднаний український кулак та продовжувати давати гідну відсіч ворогу.

«Нелюди можуть намагатися забрати в нас все що завгодно - не зламають нас, поки ми разом, і будемо триматись одне одного до кінця», — коментує M A N I E '.

Разом з синглом «Не зламати нас», співачка M A N I E ' презентує Mood відео, відзняте українською режисеркою Анастасією Ковальчук. Відеоробота «Не зламати нас» символізує наші останні 9 місяців - нескінченну дорогу з валізою, в яку помістилося все життя!

Anna Khodorovska/M A N I E ' - українська співачка, одеситка, яка у 19 років стала переможцем «Голосу Країни» на 1+1. Згодом зіграла головну жіночу роль в мюзиклі «Dracula.Історія кохання», який йшов з аншлагами 5 років та брала участь у національному відборі Євробачення. Анна була солісткою оркестру Lord of the Sound, співпрацювала з Pianoboy, Олександром Пономарьовим, Олегом Скрипкою, Ivan Navi. Останні два роки Аню можна було зустріти щоп'ятниці на сцені Caribbean Club, в головній ролі аншлагового шоу «Рояль». Шанувальники «Танців з зірками» могли чути голос M A N I E ' в останньому сезоні шоу, в якому вона була вокалісткою бенду.«Не зламати нас»

1.Наші сонячні дні
змінились на адовії ночі
Під ревіння серен,
вибухів, кулиметних дощів,
Ти мій брат, я - сестра твоя
В нас єдина кров
і єдина земля,
ось моя рука
Разом зможем подолати все

Пр:
Ооо -Не зламати нас
Поки поруч ми
Поки тече любов моя в тобі

2.Тиша гучно дзвенить,
Коли я їду з мого міста
Тисячі хвилин,
Очі запланакі слізьми.
Бачу в снах: мене в дім поверта,
Де любов моя,де моя весна
Та моя Країна -
За-а-цві-і-тееее ,зацвітееее


Пр:
Ооо -Не зламати нас
Поки поруч ми
Поки тече любов моя в тобі

[Post-chorus]
Кожному сердцю-
Повенутись до своєї пристані,
Побачити зноу близких -
долаючи всі відстані,
Посіяти квіти,
Вдихати повітря,
Жити вільно!
Ми заслуговуємо на це!

    
Дізнайтеся більше про: Анна Ходоровська M A N I E '

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: