Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Прем‘єра пісні та кліпу Колі Сєрги - «Додому»«Ми всі повернемося додому»: Коля Сєрга презентував пісню, написану експромтом разом із українським військовим Співак, військовослужбовець, засновник «Культурного десанту» Коля Сєрга презентував пісню «Додому» та відео на неї. Кліп показує фрагмент виступів «Культурного десанту» перед військовослужбовцями. Відео будо зібрано саме в такому форматі, щоб передати тепло зустрічей, обійми та емоції захисників.

Пісня «Додому» була написана під час першого виїзду «Культурного Десанту». У ході виступу Колі Сєрги для 30-ї ОМБр один із глядачів-військовослужбовців попросив заспівати пісню про перемогу та повернення додому з війни. У відповідь артист запропонував захиснику створити нову композицію «тут і зараз». Разом вони влаштували брейншторм на польовій кухні, а вже за 20 хвилин Коля Сєрга презентував готову пісню на сцені. Реакція залу та емоції захисників надихнули артиста видати «Додому» окремим синглом.

«Ця пісня про сильну віру, про надію і те, що в кінці все одно буде кохання. Адже, це саме те, за що ми боремося зараз. Ми воюємо не тому, що хочемо воювати. А тому, що у нас немає вибору. На нас напали, нашу землю хочуть загарбати. Нам не потрібні російські землі, нам потрібно лише своє, і щоб ніхто не ліз у наші справи. Ми самі розберемося з тим, що ми далі хочемо робити. А ми хочемо перемогти, повернутись додому, творити та дарувати любов»,— розповідає Коля Сєрга.

Кліп показує фрагмент виступів «Культурного десанту» перед військовослужбовцями. Відео будо зібрано саме в такому форматі, щоб передати тепло зустрічей, обійми та емоції захисників.


    
Дізнайтеся більше про: Коля Сєрга

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: