Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

TRI DIRECTION створили позаконкурсний виступ Alyosha і Rebecca Ferguson на Євробаченні 2023Підготовка та технічні складнощі у постановці режисерської групи TRI DIRECTION для спільного номер України та Британії

Нещодавно стартувало Євробачення 2023 року, яке приймала Україна в Ліверпулі. У першому півфіналі конкурсу на головну сцену, крім учасниць країн конкурсу, вийшли запрошені гості, їхній виступ став одним з найяскравіших номерів програми. Українська співачка Alyosha заспівала в дуеті з британською співачкою Rebecca Ferguson. Над перформансом працювали режисерська група TRI DIRECTION у складі Наталії Лисенкової, Наталії Ровенської та Марії Григоращенко разом з партнерами Freckled Sky.

Сюжет номера, створеного під ракетними обстрілами та присвяченого вимушеним переселенцям, відгукнеться кожному українцю, хто застав початок повномасштабного вторгнення. Завдяки сучасному технічному забезпеченню, доповненій реальності TRI DIRECTION вдалося візуалізувати та передати головні меседжі нинішніх подій в Україні.

«Найголовнішою була складність взагалі почати креативний процес, через те що головою ти завжди «в умовах війни». Потім переробити лють і розпач на візуальні образи так, щоб це не було занадто документально й реалістично. Ти ніколи не знаєш, у який момент під час репетиції тебе застане повітряна тривога чи атака безпілотниками. Дякувати ЗСУ усе обійшлося! Усі репетиції відбувалися в Києві та жоден перформер не постраждав», — коментують TRI DIRECTION.

Квартира з розбитими вікнами, закохана пара, годинник, сирена, повідомлення українок — символи, які доповнили номер та вдало передали усі сенси, закладені в постановці.

Визначальним моментом стала поява на екранах прапорів країн, які підтримують Україну в війні. Вони об’єдналися у велике синьо-жовте українське серце, яке тримає один ритм.


    
Дізнайтеся більше про: Alyosha Rebecca Ferguson eurovision

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: