Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Ботанічний сад просто у салоні тролейбуса: співачка TERESSA дебютувала з яскравим треком «Раз два три»Молода співачка TERESSA дебютує з яскравою піснею та відеороботою «Раз два три». Виконавиця, справжнє ім’я якої Тереза Стефанюк, вривається у музичну індустрію з треком, написаним авторкою TikTok-хіта ROMA TUZ. Взимку-2023 трек «Автомат» авторства та виконання ROMA TUZ потрапив до топу українських музичних трендів YouTube та ТОП-50 українського Shazam. І відтепер її композиції співають колеги, серед яких – TERESSA.За словами співачки, їх хотілось створити трек, який стане яскравою згадкою літніх канікул для українських підлітків. Всупереч жахливим подіям та новинам, які оточують нас через повномасштабне вторгнення росії, ніхто не забере у них дитинства та юності. Наразі їм доводиться хапатись за кожний яскравий момент життя. І TERESSA сподівається, що трек «Раз два три» стане для її однолітків справжньою віддушиною.

«Кожного з нас пісні супроводжують протягом життя. Вони – супутники усіх наших подій і гарних, і не дуже. Я особисто знаю, як підлітки обожнюю всесвіт музики. І ми намагались створити такий трек, який зможе їх трохи відволікти від турбот та поганих думок. Це вайбова пісня, під яку я мрію, щоб мої однолітки запам’ятали з позитивними споминами літо-2023», - прокоментувала TERESSA.

Літню композицію доповнив і яскравий кліп, над створенням якого працювала велика команда в Івано-Франківська. Щоб підкреслити атмосферність, команда пішла на доволі креативні рішення. До прикладу, для створення зеленої локації у тролейбусі було використано майже 50 зелених вазонів та рослин. Своєю чергою, TERESSA не залишилась осторонь створення відеороботи.

«Основні ідеї ми пропрацювали разом з режисером. Нам хотілось зробити яскравими просто буденні речі. Той самий кошик із супермаркету – ми ним користуємось майже щоденно, проте було вирішено додати йому трохи квітучості завдяки ікебані. Так само і тролейбус – ним ми часто їздимо і інколи уявляємо, що ми у салоні одні, а навколо нікого. І можемо робити все, що завгодно», - поділилась виконавиця.

Щодо майбутніх релізів, то співачка вже працює над матеріалом, який слухачі почують вже згодом.

    
Дізнайтеся більше про: TERESSA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: