Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Український RnB/Soul співак Yurii Retrograde анонсує свій дебютний сингл “Eyes Off You”

Український RnB/Soul співак Yurii Retrograde анонсує свій дебютний сингл “Eyes Off You”


Yurii Retrograde - молодий український співак/автор пісень, випустив свій дебютний сингл “Eyes Off You” 20 жовтня 2023. Ця пісня про близькість двох людей, яка ніколи не зможе перерости в повноцінні стосунки, про важке рішення відпустити минуле, як би боляче не було.

Про “Eyes Off You”:
Пісня "Eyes Off You" обертається навколо теми змінених відносин, які перетворилися з дружби на потенційно романтичні, а потім і зовсім розпалися. Одна людина настільки притягується до іншої, що їм важко бути поряд, не дозволяючи почуттям стати на заваді. Текст "Eyes Off You" було написано у 2022 році, а продакшн з легким та повітряним RnB/Soul звучанням було створено у 2023 році.

Цитата артиста:
"Цей дебютний реліз для мене надзвичайно важливий та захоплюючий. Я відкриваю свою душу людям і сподіваюся, що емоції та почуття, які я переживаю та вкладаю в свою творчість, знайдуть відгук у слухачів. У цій пісні я хотів висвітлити тему неможливості бути близьким з людиною, про яку ти так щиро піклуєшся, але з якою ви ніколи не будете разом, оскільки ці почуття не є взаємними. Саме тому нам часто доводиться прощатися з найріднішими і робити вибір на користь себе."

Про артиста:
Yurii Retrograde - RnB співак/автор пісень із Києва, який створює душевну музику зі щирими текстами, яка глибоко резонує зі слухачами завдяки її інтимності та відкритості. На творчість Юрія значно вплинули такі виконавці, як Amy Winehouse, Adele, та Jorja Smith. У 2023 році Юрій представив свій дебютний сингл “Eyes Off You”. У планах артиста є випуск ще одного синглу в 2023 році та реліз дебютного міні-альбому (EP) на початку 2024 року.


    
Дізнайтеся більше про: Yurii Retrograde

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: