Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA представляє новий ностальгічний трек “Ми діти”

Харизматична співачка STASYA, яка минулого тижня в результаті «кросбатлів» пройшла у суперфінал європейського сезону шоу «Голос країни», презентує свою нову пісню “Ми діти”. Трек, який змусить кожну дорослу людину згадати про своє радісне і безтурботне дитинство.

Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA представляє новий ностальгічний трек “Ми діти”


У композиції "Ми діти" виконавиця оспівує бажання дорослих відновити ту втрачену свободу, яку вони відчували в дитинстві, коли гралися та бігали босими ногами, несучи невинні мрії та бажання. У пісні співачка згадує ті дорогоцінні миті, які і зараз наповнюють її серце теплом: “На ніч казку читати, в село на кожне свято до бабці на млинці, глянути діду в очі.” Тепер же дорослі відчувають, що їхні дії та прагнення контролюють інші люди і вони не завжди мають можливість бути справжніми собою.

"Іноді у відповідальні моменти, коли потрібно приймати важливі рішення, хочеться відчути себе дитиною, огорнутою батьківським теплом і захистом, без зайвих турбот і хвилювань. І все ж, навіть у дорослих "маленьке я" ховається за масками серйозності, відповідальності та незалежності”, - коментує свій новий трек авторка STASYA

Ця пісня надихає дорослих зберігати в собі той дитячий, можливо іноді наївний, погляд на життя і не забувати ту радість, навіть тоді, коли вони вже взуті у "доросле" взуття.

Дивитись кліп за посиланням


    
Дізнайтеся більше про: STASYA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: