Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Leo Mantis презентує кліп на пісню «Листи»

Leo Mantis презентує кліп на пісню «Листи»


«Листи» - це авторська композиція Лео. Одна з перших пісень, написаних саме українською.

Leo Mantis - нове ім’я української музики. Талановитий музикант підкорив соціальні мережі завдяки аматорському відео, знятому на звичайну веб-камеру в кімнаті гуртожитку, де він виконує пісню "Така як ти" С. Вакарчука. Після абсолютно для нього неочікуваного успіху (сюжети провідних каналів, запрошення на радіо, сотні тисяч переглядів на YouTube), вирішив спробувати себе на проекті “Голос країни” і потрапив в команду саме Святослава Вакарчука. По завершенню проекту Лео був вже абсолютно впевнений, що музика в його життя прийшла назавжди.

Леонардо Ободоеке (сценічне ім’я - Leo Mantis) родом із Нігерії. Переїхав в Україну 2012-го року на навчання в Тернопільському медичному університеті за спеціальністю “хірург”. Відкритому, усміхненому, щирому хлопцеві завжди подобалась медицина та допомагати людям. Здавалося, вибір було зроблено остаточно. Проте після участі в музичному проекті зрозумів, що музика є невід’ємною складовою його життя та, врешті, це теж своєрідна панацея для душі!

На сьогодні у Лео вже є до 20 пісень, як українською, так і англійською мовами. Частина з них суттєво відрізняється від першої роботи. Незважаючи на це, саме “Листи” були обрані музикантом для першої прем’єри.

Leo Mantis: «Я написав «Листи» 2 роки тому. Сама композиція дуже особиста. Вона про духовну та фізичну відстань. Прикро, але чимало хто стикається з проблемою, коли відчуваєш подібну відстань. Не дивлячись на те, що люди можуть жити роками разом, при цьому вони перебувають духовно далеко один від одного».


Музика Лео Мантіс – унікальний стиль, в якому поєднанні африканський блюз, рок та інді. Як зазначає сам Leo на його творчість вплинули такі артисти як: Coldplay, The Black Keys, африканський виконавець Фела Куті, Кендрік Ламар, Нік Дрейк, Океан Ельзи. До речі, першою піснею, яку він почув, прилетівши в Україну, була «Я так хочу...» ОЕ. Лео вчив українську мову, в тому числі, й за текстами ОЕ і, до речі, оволодів українською за півтора роки.

“Листи” отримали свою візуалізацію від режисера та автора ідеї кліпу Романа Блажана (продакшн Minimal Movie).

«Ми намагались зробити відео таким, щоб його було цікаво переглядати знов і знов. Нам вдалося втілити в кліпі багато деталей, які з першого погляду не помітні, але вони і є ключем до розгадки. Після перегляду «Листи» більше відкритих питань аніж відповідей!» - пояснює режисер.

Leo Mantis: «Я не вірю в долю. Впевнений, що ми самі робимо свій вибір, що впливає на наше подальше життя. Мені було важливо відобразити це в кліпі, думаю нам вдалося, завдяки деталям та сценарію».Автор музики, слів, виконавець: Leo Mantis
Запис та зведення: Студія "211"
Продюсери: Святослав Вакарчук, Віталій Телезін
Саунд-продюсери: Leo Mantis, Владімір Опсеніца, Віталій Телезин
Інженери запису: Віталій Телезин, Ростислав Терешко

    
Дізнайтеся більше про: Leo Mantis

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: