Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Світло і тінь у новому кліпі Navkolo Kola

Світло і тінь у новому кліпі Navkolo Kola


Гурт Navkolo Kola презентує новий кліп на пісню «Світла і Темна». Композиція увійшла до дебютного альбому «Океан», реліз якого відбувся у вересні минулого року. За екранізацію пісні взявся продакшн Master Film на чолі з продюсером Антоном Резніченко. Ідея відео і режисура належить Анастасії Ковальчук, яка раніше співпрацювала з такими виконавцями, як Правиця, Альоша і Phonique.

Головна мета кліпу - поглибити зміст пісні. Показати субособистості, які живуть в людині та іх взаємодію. Це парад світлих і темних планет у внутрішньому Всесвіті кожного з нас. І не завжди Світло святкує перемогу, Тінь теж проявляється в нас час від часу, особливо в найскладніші часи. Прийняти себе у всіх станах - ось вихід із Темряви і пряма дорога до Світла.

Для реалізації змісту пісні було обрано колажну стилістику у театральній і сюрреалістичній формах. Співачка гурту знята в кліпі у більше ніж 10 образах, які були підібрані на основі нових колекцій від українських дизайнерів і брендів одягу: UBERLove, J.Perekriostova, Ivan Fotesko, Helena Romanova.

Переглянути кліп на пісню «Світла і Темна»:


Наприкінці січня цього року гурт Navkolo Kola представили свій дебютний кліп на пісню «Так і Живу». В творчих планах на найближчий час - екранізація ще однієї пісні з альбому «Океан» і початок роботи над другим альбомом.


    
Дізнайтеся більше про: Navkolo Kola

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: