Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Марія Бурмака розповіла про інтригуючий подарунок

Марія Бурмака розповіла про інтригуючий подарунок


Українська співачка Марія Бурмака відзняла позитивний кліп на пісню “Подарунок”. На таке відео її надихнув незвичний подарунок, який вона отримала від таємничого прихильника, а може й прихильниці.

“Одного разу кур’єр привіз мені невелику фіолетову коробочку, перев’язану жовтою стрічкою. І букет жовтих тюльпанів, - розповідає Марія. - Це не було якесь свято, День народження, чи День Валентина. Просто так, просто звичайний день і я навіть не знаю хто це зробив! Але це була радість в чистому вигляді. І завжди в моменти, коли хочеться радості, я згадую - це лоскотне відчуття «А що там, в цій коробочці?» і посміхаюсь”.

Подарувати радість насправді так просто. Коробочки можуть бути маленькі і великі, в них може бути коштовність, чи листівка, та і врешті не так важливо що там. Даруйте своїм близьким подарунки, даруйте посмішки. Цього так усім нам бракує. Цю історію я розказувала своїм друзям, серед яких і режисер Олег Борщевський. Він запропонував відзняти кліп. Таким чином хочеться подякувати тому, хто колись просто так надіслав мені ту маленьку фіолетову коробочку з милим подарунком”.

Цією відеороботою співачка хоче нагадати усім про те, що не варто забувати про людей, дорогих вашому серцю. Подарувати радість не так важко. Адже, суть подарунку не у дороговизні, а в увазі та щирості

Відео на Youtube:


    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: