Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт «НАТОЛІЧ» зняв відео на пісню «Важко»

Гурт «НАТОЛІЧ» зняв відео на пісню «Важко»


Музиканти гурту НАТОЛІЧ презентували свій четвертий відеокліп на пісню «Важко» з другого студійного альбому, що має назву «Amon-Ra». Цього разу гурт вразив прихильників новими неочікуваними образами та екзотичними, нетиповими для сучасного українського відеопродакшену локаціями. Чи вдалося музикантам знайти «п’ятий елемент», можна дізнатися вже після перегляду кліпу.

«Важко» - не просто назва композиції, це – словесне відображення непростої роботи над усіма етапами проекту створення аудіо та відео. Режисер кліпу молода та талановита Інна Грабар вже не вперше працює з гуртом. Цього разу команда намагалася екранізувати те, чого людству не вистачає – стихію, що звертає гори, але є такою ж невловимою, як вітер і пісок, - кохання. У відео має значення все: образ музикантів, які, немов вчені з секретної лабораторії, змушують головних героїв рухатися назустріч один одному, незважаючи на перешкоди; кольори, що створюють своєрідне відчуття присутності двох начал – чоловічого та жіночого, які, керуючись провидінням, обов’язково повинні зустрітися; динаміка розвитку сюжету та символічність у багатьох складових кліпу. Важливо було підкреслили, що любов може стерти будь-які кордони. Для цього режисер прийняла рішення обрати зовсім несхожих один на одного головних героїв з яскравою зовнішністю та перемістити їх на тло незвичайного та яскравого природного середовища.

Переглянути відео на пісню «Важко»:


До речі, перша спільна робота з Інною Грабар – відеокліп «Прометей», який мав, як для дебютного кліпу чималий успіх - він одразу потрапив у ротацію музичних телеканалів, а сама композиція опинилась в ефірах локальних та національних радіостанцій, де і зараз лунає.

Музиканти акцентують, що стилістика музики гурту НАТОЛІЧ не підпадає під визначення, хтось її називає якісним поп-роком. Але важливим є не визначення, а відчуття, що мають виникнути від прослуховування їхніх пісень, що - «все буде добре».

Гурт має в активі дві платівки «ПРОМЕТЕЙ» та «Amon-Ra», три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей».

За версією конкурсу «RockTheNation» від "Просто радіо" гурт увійшов у Тор-5 як "найпрогресивніший гурт сучасності".

НАТОЛІЧ брали участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід-Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.


    
Дізнайтеся більше про: НАТОЛІЧ

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: