Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт Vagabond Specter говорить про фальшиві цінності в своєму новому кліпі на пісню "Running"

Гурт Vagabond Specter говорить про фальшиві цінності в своєму новому кліпі на пісню "Running"


Історія інді-рок гурту Vagabond Specter почалася в 2015 році. Дебютний відеокліп музикантів на композицію "Half a Billion Miles" набрав більше 200 000 переглядів на YouTube. Восени 2016 року Vagabond Specter від'їздили всеукраїнський тур на розігріві у PIANOБОЙ, а в листопаді того ж року розігрівали київський концерт GARBAGE в клубі Stereoplaza. На початку 2017 року гурт представив свою першу платівку "Mirrors", куди увійшло 11 англомовних треків. Влітку 2017 року Vagabond Specter були помічені на сценах головних українських фестивалів, серед яких: Atlas Weekend, Hedonism Festival, Файне Місто, Імпульс Фест, RespublicaFEST та інші. Друге відео на композицію "She's a Bird" всього за два з половиною місяці побило показники дебютного "Half a Billion Miles", набравши на сьогоднішній день близько 230 000 переглядів.

Пісня "Running" входить до дебютного альбому гурту. Кліп на неї став третім офіційним відео колективу.

"Трек" Running "- про цінності, які здаються важливими, але можуть виявитися фальшивими при близькому розгляді. Жага "щастя" у вигляді грошового успіху або кар'єрного зростання, заради яким люди влізають в борги або здійснюють операції з совістю, часом перетворюють їх на заручників системи і заважають радіти простим речам в цьому житті.

Нам сподобалася ідея формату, в якому слова є повноцінними героями кліпу нарівні з усіма цими милими бісиками. Крута графічна стилістика - дітище хлопців з київської студії SKILZ, і вона дуже добре лягла на нашу музику. Вийшло сказати весело про серйозне", - коментують учасники колективу Пабло Спектер і Юрій Смаліус.

Переглянути відео на пісню "Running" гурту Vagabond Specter:


    
Дізнайтеся більше про: Vagabond Specter

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: