Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

У новому відео гурт GONTA розповідає про шопінг

У новому відео гурт GONTA розповідає про шопінг


Запальна пісня «Шопінг» минулого тижня стала #1 в хіт-параді "Хвиля країни" на радіо Країна ФМ. Відео на пісню «Шопінг» було презентовано 31 жовтня 2017 року. Це друга за ліком відео робота гурту GONTA.

«Мені здається, що у простій пісенній формі ми висловили відчуття 90% чоловіків – нас у супермаркеті вистачає максимум на 15 хвилин, а далі від мерехтіння стелажів і різних вивісок чоловіча операційна система просто зависає. З чого робимо висновок, що жінки набагато міцніші за чоловіків, бо здатні витримувати ТАКІ навантаження. Жінки - це кіборги шопінгу!» - коментує пісню Кость Фастівець, фронтмен гурту GONTA. – «Тож наша пісня «Шопінг» цілком органічно вписується в жанрові рамки нашого стилю СІРКО-РОК (Сатирично-ІРонічний КОзацький РОК) і ще раз підтверджує, що чоловіки й жінки можуть по-різному ставитись до одних і тих же справ, але, тим не менше, жити один без одного не можуть! Така собі дуальна рівновага!»


Переглянути кліп «Шопінг» гурту GONTA


Оператор/монтаж – Юрій Ковцуняк
Актори – Вікторія Толкачова, Олександр Шалько
Саунд-продюсер – Андрій Мацкевич (студія «The RecordsMan»)
Make up – Інна Зубудська, Юлія Водоложко
Фото/backstage – Андрій Мінтенко
Адміністратор – Олена Фастівець
Окрему щиру вдячність висловлюємо київським магазинам одягу «LC WAIKIKI» в ТРЦ «Lavina» (керівники Анатолій Козодой і Надія Потопальська) та «Black Limit» на вул. Софіївська, 6 (керівник Олександр Стецюк) за допомогу в проведенні зйомок.


    
Дізнайтеся більше про: GONTA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: