Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Арсен Мірзоян в новому кліпі зіграв роль гульвіси

Арсен Мірзоян в новому кліпі зіграв роль гульвіси


Останні відеороботи Арсена Мірзояна тяжіли до масштабності. Наприклад, ролик на пісню "Джеральдіна" знімався в засніженій Україні і на теплих морях. А "Не Магеллан" знятий в порту серед заржавілих кораблів, що сіли на мілину. Такі види моментально захоплюють і заворожують.

Але в новому кліпі Арсен Мірзоян вирішив відійти від філософських образів, епічності і інших трюків, які повинні справити враження на глядача. "Ідіоти", трек з четвертого студійного альбому "Слова і Ноти", розповідає про історію моментальної закоханості, яка може виникнути, скажімо, на квартирнику.

Кліп вийшов під стать - легким, невимушеним, навіть злегка еротичним. Режисер Олег Борщевський зобразив Мірзояна знатним гульвісою на тусовці в барі:

"Цей кліп - картинка і атмосфера. Мірзоян все ж виконує рок, а це не тільки музика і текст, а ще жінки і алкоголь. Але з піснею відео пов'язано більше, ніж може здатися. Іноді ми робимо абсолютно ідіотські вчинки, часто це пов'язано з тим, що трохи перебрав. А вранці ми тверезіємо і живемо далі звичним життям"

Арсен не став опиратися ідеї, а навіть навпаки - із задоволенням став центром уваги:

"Я дуже хотів відтворити круті квартирники, раніше вони називалися "come as you are" (в перекладі з англійської мови - "приходь таким, як ти є"). Усі розкуті, молоді, п'яні. Також мені хотілося трохи висміяти наші реалії життя. Сучасність диктує свої правила: постійні стріми, фото, селфі, відео. Частіше потрібно просто насолоджуватися, а "фото" завжди залишиться в спогадах і відчуттях".


Єдиною загадкою залишається початок кліпу, в якому дівчина на вулиці розповідає про розбите серце і в неї мало не врізається машина. Хто сидів за кермом авто і через кого у дами був зіпсований вечір - питання, на які відповіді, можливо, знайдуться в наступних кліпах.

Переглянути відео на пісню Арсена Мірзояна "Ідіоти":


    
Дізнайтеся більше про: Арсен Мірзоян

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: