Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy

Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy


Це спроба поєднати слова Шевченка, відомі нам з дитинства, зі справжнім роковим драйвом. Таким чином гурт вирішив звільнити Тараса Шевченка від образу сумного діда з тужливо схиленою головою. Заради пісні вокалістці навіть довелось навчитись грати на гітарі, аби максимально передати закладені в ній емоції.

Вокалістка та лідерка гурту Ірина Якубовська так коментує цю пісню:
«Знов він дивиться на мене... Похмурий чоловік з насупленими бровами. Здається, все його життя було суцільним стражданням. Таким я його знала з дитинства. Але ж кожух і смушева шапка, які зараз для нас уособлюють класичний образ Кобзаря, на той час були епатажем!

Шевченко малював себе оголеним, любив ром і в молоді роки вів досить богемне життя. А ще писав про те, що його обурювало - кріпацтво, примусова військова служба, сексуальне насильство. Писав, розуміючи всі можливі наслідки.

Тож, можливо, він був рокером свого часу? )

Колись завдяки допомозі друзів він звільнився з кріпацтва. Зараз ми маємо звільнити його від того образу сумного діда зі схиленою від туги головою.

До речі, заради цієї пісні мені довелось навчитись грати на гітарі. Аби максимально передати свої емоції, я щоденно натирала мозолі на пальцях. Після звичного фортепіано важко було почати мислити, як гітарист. Але два тижні страждань таки дали свій результат!

А ще, якщо добре придивитись, на відео можна знайти мого кота Фузза)»


Дивіться кліп на Youtube:


    
Дізнайтеся більше про: Tange Irine

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: