Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього


Марина Одольська навчить прихильників спілкуватися таємними знаками - про це її нова пісня. Після успішного синглу «Небо», який піднявся на вершини українських хіт-парадів, співачка Марина Одольська представляє нову україномовну пісню «ZNAKИ» («Знаки») і лірик-відео. Авторкою слів та музики стала сама Марина. Аранжуванням та саунд-продюсуванням треку займався Julik (популярний діджей, музикант, екс-учасник колективу DZIDZIO).

У новому синглі «ZNAKИ» Марина Одольська навчає слухачів “розмовляти” таємною мовою невербальних знаків, якими ми виявляємо наші почуття один до одного. Це може бути будь-хто: родич, дитина чи коханий. Часто ми можемо лише поглядом сказати людині, що ми хочемо, не промовивши жодного слова. Саме про це нова пісня Марини Одольської. Іноді людина просто не може зізнатися у своїх почуттях, проявити емоції - у неї є певний психологічний бар'єр, і тоді на допомогу приходять саме знаки! Поглядом можна сказати все!

“Пісню «ZNAKИ» я написала дуже швидко, одразу з першої ноти, з першого слова, під час прогулянки з дітьми. Я багато працюю й водночас з цим хочу бути гарною мамою для своїх дітей, тому дуже складно віднайти час для написання пісні. Я гуляла з дітьми і, доки вони гралися на майданчику, я записала пісню на диктофон. Дома увімкнула запис чоловікові, а він одразу зіграв її на гітарі. У нас все вийшло на одному диханні. Ми передали демку Юліку і за дуже короткий проміжок часу пісня була готова. Сподіваюся, пісня «ZNAKИ» проникне в людські серця і вони ще довго будуть ходити та наспівувати “Я пишу пишу пишу, знаки розділові…” - поділилася співачка та автор пісні Марина Одольська.

У відео на пісню «ZNAKИ» Одольська з'являється у полярних образах, притаманних усім жінкам. Зовні жінки бувають “білими та пухнастими”, та одночасно всередині вони - сильні та “залізні” леді.

“Ми з командою вигадали та реалізували ідею, аби показати дві жіночі сутності, її внутрішній та зовнішній світи. Образ “гарної” дівчинки я вигадала сама і тут важко було перемудрити, адже це я на всі 100%. А от з образом “темної” дівчинки - внутрішньої сутності, ми довго думали як правильно це відтворити. Поштовхом до створення другого образу став Інстаграм, де я знайшла дизайнера, який створює гарні шкіряні аксесуари. Саме за допомогою цих аксесуарів ми і створили другий образ: жінки-вамп, сильної, тієї, що любить командувати. Я думаю, що таких “білих і пухнастих” дівчат, всередині котрих живе владна жінка, дуже багато в реальному житті. І я вірю в те, що наша ідея лірик-відео на пісню «ZNAKИ» точно відгукнеться в серцях багатьох людей!” - прокоментувала Одольська.

Сингл «ZNAKИ» увійде до складу нового альбому співачки, слухати та дивитися:


    
Дізнайтеся більше про: Марина Одольська

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: