Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

«Ти - Людина і не забувай про це», закликає MENTIONS у новому альбомі MUZIKA

«Ти - Людина і не забувай про це», закликає MENTIONS у новому альбомі MUZIKA


Саундпродюсер, керівник музичного медіа «MUZIKA UA», амбасадор Всесвітнього молодіжного екологічного руху «Let's Do It» в Україні та фронтмен денс-поп проєкту «MENTIONS» випустив другий альбом "MUZIKA".

"Рік часу знадобилось на створення... Багато чи мало, але «MUZIKA» пережив найскладніший рік у моєму молодому житті. Декілька емоційних зривів на фоні фінансової кризи через карантин, внутрішніх переживань щодо розпаду попереднього складу проєкту, проблемні й токсичні стосунки. Проте в той же час - це період створення нових потужних проєктів, таких як медіа «MUZIKA UA», написання гімну до акції Всесвітнього дня прибирання «World CleanUp Day» в Україні, до якого долучилось 20 крутезних українських артистів з різних областей, втілення мрії стрибнути з парашутом, нові люди, які увірвались у мій світ й тепер ні за що їх не відпущу. Одне й єдине не змінюється в моєму житті вже багато років - не можу і дня без музики. Саме вона не дає забути мені, що я - Людина, живий і сьогодні можу творити історію, створюючи ось такі прикольні моменти як альбом «MUZIKA»." - коментує MENTIONS.


Альбом складається з 8 треків, за кожним з яких стоїть містична історія. Кожною з них артист ділиться з аудиторією щодня у своїх соцмережах. «MUZIKA» наповнений прихованими пасхалками, знаками та символами, які знайдуть лише ті, хто слідкує за творчістю проєкту. А в деяких треках звучить унікальний інструмент, який не зустрінете більше ніде в світі.    
Дізнайтеся більше про: Mentions

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: