Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

«ПаNяNка» - третій альбом гурту «GG Гуляйгород»

«ПаNяNка» - третій альбом гурту «GG Гуляйгород»


Десять історій із життя, десять емоційних спогадів, десять сміливих мрій.
Наша "ПАНЯНКА" співає давніх пісень і відривається під folkбіти сучасної EDM. Прискорює ритм і сповільнює його. Зберігає у собі дух свята і радість моменту. Вона прийде до вас і заживе у вашому плейлисті власним життям. Занурись...
Про гурт.
GG ГуляйГород – етно-електро проект, що поєднав український фольк із трендовим EDM (Electronic Dance Music). Особлива енергетична суміш «GG» - це скрипки, сопілки, народний вокал і запальні DJ-мікси.

Сформований на початку двохтисячних років, фольк-гурт «ГуляйГород» добре знаний своїми творчими експериментами як в Україні, так і за кордоном.
2005 року гурт «Тартак» випустив альбом «ГуляйГород» як результат співпраці музичних колективів.

Особливо насичені подіями останні три роки: альбоми «GG» та «Ethno EnerGGy», відеокліпи, подорожі з концертами у Європі та в Індії, дует з американським репером King Kwa Zulu у пісні «Гаївка», участь у великих українських фестах таких як Atlas Weekend, Respubica FEST, Gogol Fest, Khortytsia Freedom та інших.

Проект демонструє все більше зацікавлення у світі українським співом, що лунає в електронному танювальному аранжуванні, а сингл «Зайчик» вийшов у фінал музичного конкурсу «Хітконвеєр 2018» на каналі М2.


    
Дізнайтеся більше про: Гуляйгород

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: