Авторизація
 
  • 16 лют: Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео 
  • 16 лют: LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів 
  • 16 лют: Український гурт Фраnko' заспівав про «природну терапію» 
  • 16 лют: Кохання у пустелі: Alyosha & Vlad Darwin представили кліп на пісню «Торнадо» 
  • 16 лют: Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі 

У новому альбомі Folknery чаклують, медитують, драйвують

У новому альбомі Folknery чаклують, медитують, драйвують


Новий альбом «Son» від гурту Folknery – це справжній експеримент. Тут переплетені енергії прадавності та сучасності. Урбан, традиційність та містика крокують в унісон, гармонійно доповнюючи один одного. Зараз Folknery – це дует. Тож Володимир Муляр та Ярина Квітка в новому альбомі «відірвались по-повній», насичуючи альбом вібраціями світу, якими вони пройнялися за останні чотири роки мандрів.

«Son» – це 9 композицій, що відносять нас у різні світи. Це водночас і сон і реальність. Це підсвідоме й свідоме. Це пронизливість та магія. Це шалені ритми та медитація.

Як і в попередньому альбомі «Корисні речі», Фолькнери не зрадили традиції використовувати у своїй творчості давні народні слова. Проте тепер, в новому альбомі, вони набули нового електронного «дизайну». Лише в одній композиці «Вібрації», Ярина Квітка дописала трохи авторського тексту.

Послухати новий альбом можна на сервісі Soundcloud:


Довідка:
Folknery – гурт, що шукає нові форми звучання та обожнює поєднувати музику світу зі звуками, записаними протягом останніх трьох років під час велоподорожі з України до Австралії. Музика Фолькнерів – це «космічний дикий ліс з відьомським присмаком», це внутрішні відчуття учасників гурту, це їх свобода.

Folknery – це ще й проект «Двоколісні хроніки» – велосипедом навколо світу! Крейзі-мрійники та музиканти, що прагнуть свободи у всьому. Ті, хто не боїться кинути все й поїхати на зустріч до мрії на велосипедах через півсвіту – хоча б заради того, щоб подивитись, як стрибають кенгуру.


    
Дізнайтеся більше про: Folknery

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: