Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Будь на Ізі: Українські хіп-хоп артисти налаштовують на літній вайб

Будь на Ізі: Українські хіп-хоп артисти налаштовують на літній вайб


Хіп-хоп артисти готують українців до пляжних паті.

Не минуло й місяця після виходу альбому «Mr. Worldwide», а R&B виконавець SYSUEV вже презентує свій новий сингл «Будь на Ізі», який швидко налаштує вас на літній вайб.

Цього разу SYSUEV об’єднав творчі зусилля з талановитими хіп-хоп виконавцями ЧАКІР і ХАС, кожен з яких створює якісний український реп із нью-скульним звучанням та гострими текстами, які змушують мислити.

«Будь на Ізі» дарує слухачам радість, легкість і позитив. Ця запальна джазова пісня піднімає настрій і кличе нас покинути усі турботи. Тим паче, літо ще попереду й у нас багато часу, наповненого безмежним щастям і гарячими танцями біля моря до ранку.

Про зазначений реліз артисти багато розповідають у своїх Instagram сторіз:

«Цей трек пронизаний позитивним вайбом, який особливо потрібен усім нам у цей не простий час. Впевнені, що, послухавши наш сингл, кожен зможе позбавитись від труднощів, звільнити себе від думок, які стають на перешкоді у досягненні поставлених цілей, і зарядившись оптимізмом, з легкістю дати під зад усім сумнівам та зробити впевнений крок назустріч омріяним висотам!»

Натхненний успіхом альбому «Mr. Worldwide», SYSUEV планує багато виступів на музичних фестивалях літом і восени цього року.

Сингл «Будь на Ізі» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV, ЧАКІР, ХАС

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: