Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Sysuev освіжає R&B музику: прем’єра альбому «Mr. Worldwide»

Sysuev освіжає R&B музику: прем’єра альбому «Mr. Worldwide»


Український артист Sysuev представляє новий альбом. Він має назву «Mr. Worldwide» і включає п’ять треків, в яких вдало поєднані Hip-Hop, R&B і House.

Відмінні риси нового альбому: більш танцювальне звучання, цікаве поєднання різних музичних жанрів, круті вокальні мелодії, ейфоричні біти і синтезатори. Все це створює відчуття знаходження артиста буквально поряд з тобою, на коктейльній вечірці в оточенні красивих людей біля Карибського моря. Музика альбому не дозволить вам нудьгувати, вона підіймає настрій і змушує невтомно танцювати.

«Новий альбом “Mr. Worldwide” дуже особливий. Звісно, я міг би продовжити лінію попереднього альбому “Good Life”, залишившись у звичному для себе Hip-Hop/R&B звучанні. Але все ж вирішив виштовхнути себе із зони комфорту та істотно розширив музичну палітру, додав танцювальний вайб. Адже певен, що коли артист не ставить перед собою нові виклики, його розвиток зупиняється. А музичний світ потребує, щоб його дивували! Коли створював альбом, не шукав компромісів, не розраховував на швидкий хайп, просто робив усе так, як відчував музично, як давно хотів зробити. Blue-eyed Soul артист, білий хлопець, який створює чорношкіру музику, так було і так буде. Ми створили альбом поза часом та модою. Його можна включити через багато років, і він буде звучати так само яскраво. За це окремо хочу подякувати саундпродюсеру альбому Kodzu, лейблу ONErpm і всій команді Muscreators», - розповідає Sysuev.


Ознайомтеся з альбомом «Mr. Worldwide» виконавця Sysuev:

    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: