Авторизація
 
  • 16 лют: Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео 
  • 16 лют: LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів 
  • 16 лют: Український гурт Фраnko' заспівав про «природну терапію» 
  • 16 лют: Кохання у пустелі: Alyosha & Vlad Darwin представили кліп на пісню «Торнадо» 
  • 16 лют: Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі 

Гурт Incomer презентує сингл «Кароока»

Гурт Incomer презентує сингл «Кароока»


13 березня львівський гурт Incomer презентував свій новий сингл "Кароока". Це перший україномовний трек у репертуарі гурту.

Гліб Кухарук, вокаліст і гітарист гурту: "За всю нашу, так скажемо, музичну кар'єру нам постійно кажуть, що ми пишемо музику ніби до фільмів. Саундтреки, одним словом. Так було, коли ми ще грали інструментальну музику, те саме казали в епоху "пізніх" Mystic Shores (попередній проект учасників Incomer). Тому ми підійшли до цього релізу з думкою, що цю “кінематографічність" варто перетворити у певну фішку нашого продукту. Ці всі думки вилились у використанні симфонічних звуків, трохи експериментальних наборів ефектів. Хотілося поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ сторіччя з дещо космічними музичними фактурами. Чесно, мені синтезатор перед другим приспівом неймовірно нагадує старі добрі фантастичні фільми. Така собі ностальгія за “мієлофоном".

Цю "кіношність" і атмосферу чудово передала Дара Личко в оформленні обкладинки і рухомої анімації.

За словами бас-гітариста Incomer Олександра Мосесова, композиція могла б стати саундтреком до вітчизняного науково-фантастичного фільму.

Олександр Мосесов: "Ця пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів, вона про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння".


Клавішник Incomer Данило Личко каже, що це той рідкісний випадок, коли композиція "зразу вийшла цілісна і практично не зазнавала змін у тривалому процесі відшліфовування".
"Що не властиво для нас, вона від самого початку була романтична. Завжди хотілось поповнити свій арсенал таким твором", - додав музикант.


Сингл "Кароока" гурту Incomer:


Також скоро його (як і всі попередні сингли) можна буде придбати на офіційній сторінці гурту в Google Play


Incomer, коротка біографія
Реформація гурту Mystic Shores. Утворилися внаслідок колапсу пріоритетів серед учасників попереднього колективу, що відбувся в ранньому 2016. Після періоду творчого затишшя почали записувати треки весною 2017. Граємо "електронний" рок з елементами прогресивного року, пост-панку. Визначною особливістю нашої групи є використання губної гармоніки в контексті альтернативи. Серед найближчих планів – всеохоплююче вторгнення в свідомість зацікавлених.


Склад:
Александр Мосесов|bass guitar, back vox
Глеб Кухарук|guitar, samples, vox
Данило Личко|harp, synthesizer


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: