Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

PANCHYSHYN створив групу і презентував новий сингл «Ти і я»

PANCHYSHYN створив групу і презентував новий сингл «Ти і я»


Відтепер PANCHYSHYN – це група, а не проект: Остап Панчишин розповів про п’ятий сингл із майбутнього дебютного альбому

PANCHYSHYN представив новий сингл «Ти і я», який увійде до дебютного альбому (чотири попередні сингли – City, «Щастя моє», «Дівчина» і «Ти робиш мене кращим»). За словами соліста команди Остапа Панчишина, з появою пісні «Ти і я» для музикантів починається новий етап - музична формація з розряду проекту перетворилася на повноцінну музичну групу - зі своїм стилем, ім'ям та стабільним складом.

Автор музики та тексту нового синглу PANCHYSHYN «Ти і я» - Остап Панчишин. Він розповів, що написав цю пісню під враженням від фільму «Він і Вона»: «Чужі, нехай навіть вигадані, історії кохання часто показують нам нові грані нашого власного. Тож «Ти і я» – це такий собі коктейль історій, почуттів та переживань».

«Тут немає жодних підтекстів чи прихованих філософських ідей, - каже фронтмен групи PANCHYSHYN. - Все просто. Якщо натиснути на play, почуєте історію кохання, яке кожен день робить життя кращим та світлішим. Наш новий сингл, у певному сенсі, є продовженням сюжету, розпочатого у піснях «Дівчина», «Щастя моє» і «Ти робиш мене кращим». Це все одна історія, просто розказана у різні часи та показана з різних сторін. Історія про найсвітліші почуття, які може викликати одна людина в іншої».

Як і попередні треки PANCHYSHYN, «Ти і я» був записаний на студії Jenny Records (звукорежисер Мар`ян Криськув). А склад групи такий: Остап Панчишин - вокал, музика, слова, аранжування; Стас Федюк - клавішні інструменти; Володимир Оленський – гітара; Орест Панчишин – бас; Денис Швець – барабани; Лесь Панчишин – семпли.

Група PANCHYSHYN уже працює над наступним синглом. «Всі свої сили ми зараз зосередили над записом та зведенням нашої наступної пісні, до якої плануємо також випустити кліп. Невеликими але впевненими кроками рухаємося до завершення роботи над дебютним альбомом», – розповідає Панчишин.


Послухати новий сингл PANCHYSHYN «Ти і я»:

    
Дізнайтеся більше про: PANCHYSHYN

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: