Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Гурт Incomer презентує сингл «Кароока»

Гурт Incomer презентує сингл «Кароока»


13 березня львівський гурт Incomer презентував свій новий сингл "Кароока". Це перший україномовний трек у репертуарі гурту.

Гліб Кухарук, вокаліст і гітарист гурту: "За всю нашу, так скажемо, музичну кар'єру нам постійно кажуть, що ми пишемо музику ніби до фільмів. Саундтреки, одним словом. Так було, коли ми ще грали інструментальну музику, те саме казали в епоху "пізніх" Mystic Shores (попередній проект учасників Incomer). Тому ми підійшли до цього релізу з думкою, що цю “кінематографічність" варто перетворити у певну фішку нашого продукту. Ці всі думки вилились у використанні симфонічних звуків, трохи експериментальних наборів ефектів. Хотілося поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ сторіччя з дещо космічними музичними фактурами. Чесно, мені синтезатор перед другим приспівом неймовірно нагадує старі добрі фантастичні фільми. Така собі ностальгія за “мієлофоном".

Цю "кіношність" і атмосферу чудово передала Дара Личко в оформленні обкладинки і рухомої анімації.

За словами бас-гітариста Incomer Олександра Мосесова, композиція могла б стати саундтреком до вітчизняного науково-фантастичного фільму.

Олександр Мосесов: "Ця пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів, вона про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння".


Клавішник Incomer Данило Личко каже, що це той рідкісний випадок, коли композиція "зразу вийшла цілісна і практично не зазнавала змін у тривалому процесі відшліфовування".
"Що не властиво для нас, вона від самого початку була романтична. Завжди хотілось поповнити свій арсенал таким твором", - додав музикант.


Сингл "Кароока" гурту Incomer:


Також скоро його (як і всі попередні сингли) можна буде придбати на офіційній сторінці гурту в Google Play


Incomer, коротка біографія
Реформація гурту Mystic Shores. Утворилися внаслідок колапсу пріоритетів серед учасників попереднього колективу, що відбувся в ранньому 2016. Після періоду творчого затишшя почали записувати треки весною 2017. Граємо "електронний" рок з елементами прогресивного року, пост-панку. Визначною особливістю нашої групи є використання губної гармоніки в контексті альтернативи. Серед найближчих планів – всеохоплююче вторгнення в свідомість зацікавлених.


Склад:
Александр Мосесов|bass guitar, back vox
Глеб Кухарук|guitar, samples, vox
Данило Личко|harp, synthesizer


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: