Авторизація
 
  • 17 січ: The Cranberries випустили новий сингл і готують альбом 
  • 17 січ: Харківська опера приєднується до Opera Europa 
  • 14 січ: MamaRika надсилає меседж у майбутнє 
  • 30 гру: Прем'єра кліпу - Sysuev «Мій Час» 
  • 30 гру: Світ на межі! Пре-апокаліптична сага від львівського гурту Incomer 

Ейра показала всім «Фа!»

Ейра показала всім «Фа!»


Авторка пісень Альоші та Олі Полякової презентувала стьобне відео на пісню "Фа!".

У кліпі Ейра то палко пестить, то суворо карає великого плюшевого ведмедя, який не вгодив її дівочим очікуванням. Пісня наповнена неоднозначною грою слів. Чого тільки варте обурене "страх тебе трах".

Ейра показала всім «Фа!»


За словами знімальної групи, під час зйомок однієї зі сцен, велосипедист, що проїзжав повз, так задивився на Ейру, що гучно гепнувся і ймовірно травмувався.

Режисер кліпу - сама артистка. Оператор - юна, але дуже талановита Олександра Кушнарьова, більш відома як фешн-фотограф. Допомагала спродюсувати і довести все до ладу вже досвідчена режисерка одного з провідних телеканалів Віра Шафранська.

"Часом кохання перетворюється не зовсім на те, що ти очікувала. Спочатку ти плачеш, потім злишся, потім мстиш. Але я не з тих дівчат, які будуть співати про страждання. Так, мені було боляче. Але минув час, і я розумію, що я радше стану стервою і змушу пошкодувати партнера про скоєне, ніж буду нарікати на долю. Але і цей етап мине, бо почуття варто проживати, в них не варто застрягати. А ще я люблю хеппі-енди. Мені хочеться, щоб ця пісня наштовхнула дівчат посміятися із самих себе, коли в них зриває дах через розлуку", - коментує свою нову відеороботу Ейра.

Варто додати, що гарячі словечка від Ейри не потрапили у відеоверсію, адже на етапі схвалення реклами кліпу, система Google Adwords відхилила цю версію через нецензурну лексику. Артистці довелося перезаписати лайтовий варіант пісні. А оригінальна версія наразі доступна на цифрових платформах.

Ейра показала всім «Фа!»


Нагадаємо, що поруч із такими експериментами, Ейра відома також і тим, що найперша з українських артистів зібрала гроші на американській платформі Кікстартер на концерти в зоні АТО та дебютний альбом.

Перегляньте кліп "Фа!" співачки Ейри:


    
Дізнайтеся більше про: Ейра

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: