Авторизація
 
  • 07 бер: Леді епохи біг-бендів: 8 березня Аніко Долідзе виступить зі святковою програмою у Києві 
  • 07 бер: NAVIBAND презентували новий альбом на сольному концерті у Києві 
  • 07 бер: Тріо «Мар‘яничі» презентує дебютний синґл «Колихай» 
  • 16 лют: Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео 
  • 16 лют: LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів 

Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі

Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі


Переможниця Євробачення 2018 - ізраїльтянка, яка виступала на Atlas Weekend і зняла кліп на Позняках в Києві - презентує нове відео з елементами тролінгу.

Netta - ізраїльська співачка-сонграйтер - продовжує захоплюючу подорож у світ сучасної і експериментальної поп-музики. Її епатажна, зухвала і водночас приваблива особистість займає центральне місце в новій пісні, що заповнена здоровим духом самовпевненості, почуттям гумору і заразливим ритмом.
Новим відеосинглом "Ricki Lake" - буквально багатим нездоровою їжею і нешанобливо-абсурдистським поглядом на торгашество - Netta шле своє «любовне послання» американській культурі.

Співачка розповіла про джерело натхнення для створення нової пісні: «Будучи підлітком, я дивилася «Шоу Рікі Лейк» і була зачарована усіма тими барвистими персонажами, яких вона показувала в своєму шоу. Це був погляд на Америку - як на кращу, так і на гіршу з її сторін. Як і гості Ріки, ми усі прагнемо порад, швидких рішень і простих лайфхаків, які зробили б нас щасливими і зняли б смуток. Нова куртка, новий ніс, щаслива їжа або зменшення целюліту».

Також Netta зауважує: «Ricki Lake» - як пісня, так і людина - це про те, щоб бути щасливим, слухатися своєї інтуїції замість правил суспільства і танцювати під власний ритм. Для мене Рікі Лейк завжди була тією, чиї, здавалося б, недоліки полюбила Америка. Ця пісня і відео - моя безглузда, брудна і сальна повага їй».

Нагадаємо, перемогу на Конкурсі Євробачення завдяки своєму хіту "Toy" Netta здобула в 2018.

2019 рік «показав» нам співачку Netta в менш стандартних ситуаціях - як, наприклад, на подіумах модних показів, так і на прогулянці з принцом Вільямом під час його візиту до Ізраїлю. Її музика і відео продовжують набирати популярність - на сьогоднішній день сумарна кількість переглядів і прослуховувань перевищила позначку в 600 млн.    
Дізнайтеся більше про: Netta

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: