Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Тоня Матвієнко представила фрагмент експериментальної програми

Тоня Матвієнко представила фрагмент експериментальної програми


Тоня Матвієнко вперше виступила на великій сцені зі своїм ANTONINA Project. Українська співачка презентувала тизер експериментальної програми свого нового проекту.

Тоня Матвієнко представила фрагмент експериментальної програми


Сталося це на сцені ГОГОЛЬFEST в рамках фестивалю Atlas Weekend. На головному павільйоні "Національного Експоцентру України" проходила проекція цікавого віджеїнга. А на сцені з Тонею Матвієнко грала DJ Alya Lime Kid. В рамках нового проекту дівчата представили три пісні: "Сірії гуси", на яку нещодавно Матвієнко презентувала кліп, україномовну "За сінечкамі", яку співачка представляла на відбірковому конкурсі "Євробачення 2016" і "Ой, на морі, на морі", в якої помітно звучить вокал бабусі Антоніни.

"Це була неймовірна енергетика і задоволення від виконаної роботи, - ділиться враженнями Тоня Матвієнко. - Я так довго чекала шансу і відповідної аудиторії щоб показати свою першу експериментальну програму. Такий початок ANTONINA Рroject надихнув мене творити і далі. Таку музику повинні почути якомога більше людей, тому що вона нова, нестандартна і змінює уявлення про українську культуру".

Відзначимо, ANTONINA project - це новий український етно-електронний проект. У музичних треках використовується вокал бабусі. Саме вона передала народні пісні цієї співочої династії. Голос бабусі Антоніни був акапелла записаний в 70-х роках, в 2015 році платівку відцифрували і задіяли в запису дебютного альбому. Ідея Тоні Матвієнко та саундпродюсера Олександра Шульги полягала в збереженні народної пісні через призму сучасних аранжувань. Повноцінний виступ проекту ANTONINA Project можна буде почути і побачити восени на фестивалі ГОГОЛЬFEST.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Тоня Матвієнко

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: