Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Прем'єра від VERA KEKELIA: співачка презентувала окриляючий сингл «Перлиною»

Прем'єра від VERA KEKELIA: співачка презентувала окриляючий сингл «Перлиною»


Українська співачка VERA KEKELIA представила нову пісню «Перлиною» на своєму офіційному Youtube-каналі та сторінках у соціальних мережах. Артистка виклала лірик-відео, на якому танцює в епатажній масці з пір'їнами. Стильний аксесуар від студії Лесі Патоки Nagolovy символізує окриленість на натхнення, які дарує справжнє чисте кохання.

Щоб краще донести слухачам суть пісні «Перлиною» та емоції, на відео відсутні зайві деталі, акцент зроблений на виразних очах та чуттєвих рухах артистки.
«Дуже важливо зустріти людину, з якою хочеться бути разом в будь-яких ситуаціях — неважливо, радість це чи смуток. Любов настільки звеличує кожного з нас, окрилює, що ми, немов птахи, не боїмося цього польоту, не боїмося сварок чи труднощів. А готові через них проходити, аби знову притиснутися до коханої людини. Про це і пісня», - розповіла VERA KEKELIA.


Відео VERA KEKELIA «Перлиною»:


Цікаво, що відео знято одним кадром в режимі slow motion. Артистка рухалася швидше, ніж це видно з ролику. Щоб добитися потрібного ефекту, Вірі довелося виконати 10 дублів безперервного танцю.

VERA KEKELIA є автором слів пісні «Перлиною», а співавтором музики виступив DUDA. Режисер лірик-відео Лєра Мазур. Пісня «Перлиною» вже доступна для завантаження на платформах GooglePlay та Itunes.

Як зізналась VERA KEKELIA, цієї осені на прихильників очікує ще кілька музичних прем’єр.

Нагадаємо, артистка також є учасницею проекту «Жіночий Квартал» на «1+1». Крім того, її неймовірний голос можна почути у танцювальному шоу «Танці з зірками», де вона супроводжує вокалом виступи учасників.


    
Дізнайтеся більше про: VERA KEKELIA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: