Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Авторський мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка буде показано на великому екрані в Будинку кіно

  Подія: концерт
  Дата: 29.10—1.11.2020
  Місце проведення: Київ
29 жовтня у Києві відкривається щорічний фестиваль кінооператорської майстерності КІНОКО — він триватиме у столиці до 1 листопада за підтримки Держкіно.

31 жовтня о 20:30 у рамках спеціальних показів фестивалю відбудеться показ мюзиклу «Ритм» Дмитра Монатіка. Сюжет фільму відбувається в місці під назвою Ритм, у якому люди можуть забути про повсякденні проблеми.

«Мені б дуже хотілося, щоб люди, які подивляться цей мюзикл, відволіклися від щоденних проблем та сірих думок у голові: згадали про те, що є місце для радості, свята і танцю», — поділився Дмитро Монатік.

Режисерка роботи — кліпмейкерка Таню Муіньо, оператор-постановник — Микита Кузьменко. Микита був членом журі першого фестивалю КІНОКО у 2018 році.
Авторський мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка буде показано на великому екрані в Будинку кіно


«Ми виділили “Ритм” через унікальний для України формат і потужну візуальну складову. Саме тому нам, як кінооператорському фестивалю, здається важливим показувати такі роботи на великому екрані», – програмна директорка Анастасія Тиха.

В рамках фестивалю також відбудуться конкурси музичних кліпів, повнометражних операторських дебютів, короткого метру та студентських робіт.

Нагадуємо, що фестиваль КІНОКО відбудеться у Будинку Кіно з 29 жовтня по 1 листопада. Захід пройде з дотриманням всіх карантинних вимог та правил.

Подія відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: