Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

В серпні на Полтавщині пройде фестиваль Baranivka Music Lab 2016

  Подія: фестиваль
  Дата: 05.08.2016 - 13.08.2016
  Місце проведення: Полтавщина
З п’ятого по тринадцяте серпня в селі Баранівка, Полтавської обл. пройде другий музичний фестиваль-лабораторія Baranivka Music Lab 2016. У фестивалі-лабораторії візьмуть участь українські та європейські музиканти.

Учасників чекає цілий тиждень безперервного та скаженого джем-сейшену, майстер-класи від видатних українських музикантів та експерементаторів, акторські тренінги, перегляд супутніх кіно та музичних матеріалів, майстер-класи з еко-будівництва та фінальний спільний концерт Open Air для гостей фестивалю та місцевої громади.

В серпні на Полтавщині пройде фестиваль Baranivka Music Lab 2016


"Baranivka Music Lub - це місце, в якому митець є митцем, згустком творчої енергії, втілення якої спрямоване на творення музики та формування нової молодої сили в українській та польській музиці." - поділився Богдан Шапкін з гурту SHKLO.


Ідея Фестивалю полягає в тому, щоб дати можливість музикантам зануритися в музичний процес, на деякий час забувши про буденні клопоти, з котрими стикається сьогодні кожен альтернативний митець: напівпорожні зали, корумпованість фестивалів, небажання організаторів співпрацювати з “неформатними” автентичними гуртами, нестача досвіду в сфері менеджменту та реклами, брак фінансування для реалізації своїх задумів тощо.По закінченню фестивалю музиканти зіграють концерт Baranivka Music Lab 2016 на одному з концертних майданчиків Києва.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: