Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Група ШАNA представить в Харкові акустичну програму

  Подія: концерт
  Дата: 27.05.2016
Відразу ж після гучної презентації альбому "Молюсь" в Київському клубі Atlas, ШANA взялася до роботи над акустичною програмою, яку вперше представить у рідному Харкові, 27 травня в клубі Pintagon.

Cape Cod - це яскраве втілення нової української музики, появи якої всі так давно чекали. Цього разу до повного складу групи приєднаються Віктор Рекало - віолончель і шаманська перкусія Мілоша Корди.

Як розповіла лідер ШАNA Катаріна Леонова: «Звучання виходить несподіваним, цікавим і відкриває простір для безлічі експериментів, в які ми занурилися з головою. Тому, для тих, хто вже знайомий з нашою творчістю, можна сміливо сказати, що на концерті 27 травня почують щось абсолютно нове. А для тих, хто побуває на нашому живому виступі вперше, буде можливість відчути кожну ноту глибоко і тонко, завдяки камерності простору клубу».

Багато харків'ян пам'ятають гучний виступ групи ШАNA на Площі Свободи в рамках фестивалю "Україна: разом на зліт" восени 2015 року.

На сьогодні група вже встигла записати в Берліні дебютний альбом "Молюсь", видати його на найбільшому українському лейблі Moon Records і відіграти великий сольний концерт в столиці в його підтримку. У березні цього року ШАNA представила кліп «Малюк», який був знятий в карпатських горах фото-художницею Анною Мельникової.

А 27 травня ШАNA запрошує всіх на своє перше акустичний виступ в Харкові - клуб Pintagon Art Club, вул. Данилевського, 26. Початок о 20:00.Дізнайтеся більше про: ШANA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: