Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Олеся Киричук надала українським ретро-хітам нового звучання

  Подія: концерт
  Дата: 20.05.2016-21.05.2016
Придбати квиток
Почути пісні Кос-Анатольського, Весоловського, Скорика на новий лад можна буде 20 та 21 травня у клубі «Picasso»

20 та 21 травня співачка Олеся Киричук і її група презентують у львівському клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88) унікальну концертну програму із українських ретро-хітів у сучасних аранжуваннях. Два вечори поспіль знані пісні Анатоля Кос-Анатольського, Богдана Весоловського, Мирослава Скорика звучатимуть по-новому. Початок – о 19:00.

Олеся Киричук надала українським ретро-хітам нового звучання


До ретро-репертуару Олеся Киричук звертається у своїй творчості уже не перший рік. У 2015-му співачка отримала І премію Міжнародного фестивалю української ретро-музики імені Богдана Весоловського, який відбувся у Львові. А зараз записує альбом під назвою «Золоте українське ретро».

Разом із групою музикантів-однодумців я вирішила надати відомим українським ретро-пісням сучасного звучання, - розповідає Олеся Киричук. - На наших концертах можна буде почути, як танго і ретро-балади переплітаються із блюзом, джазом, роком… Готуючи цю програму, ми старалися максимально зберегти глибину музики, написаної у 1930-40-их, 1960-70-их роках, і підкреслити душевність та змістовність текстів. Так я бачу відродження такої музики – музики справжньої і щирої.

Під час концертів у клубі «Picasso» 20 та 21 травня відбудеться показ 20-хвилинного фільму, створеного у ретро-стилістиці. Завдяки режисеру Оресту Огороднику і акторам Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької глядачі-меломани перенесуться у Львів 1930-х років. Одну із ролей у фільмі зіграла і Олеся Киричук.

Ретро-колориту ексклюзивним вечорам ретро-пісні від Олесі Киричук додадуть видовищні танцювальні номери від балету Ірини Мазур «Життя».
Друга частина концертної програми в «Picasso» об’єднає хіти і нові пісні з репертуару Олесі. А ще на цих концертах відбудеться презентація нового кліпу голосистої співачки «В зеленому гаю» (саунд-продюсером пісні виступив лідер гурту «ROCK-H» Віктор Янцо).


Дізнайтеся більше про: Олеся Киричук

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: