Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву та презентував новий фірмовий стиль

  Подія: фестиваль
  Дата: 6—10.07.2022
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
1 лютого найбільший фестиваль у Східній Європі презентував новий фірмовий стиль та змінив свою назву: відтепер Atlas Weekend стає фестивалем Atlas. Організатори пояснюють, що причин до зміни назви було декілька.

По-перше, використовувати слово “weekend” вже неактуально, адже фестиваль переріс позиціонування “фестиваль вихідного дня”. У минулому році він тривав цілий тиждень, а в 2022 буде проходити протягом п'яти днів.

По-друге, і артисти, і відвідувачі у розмові та в соціальних мережах вже давно використовували назву “Atlas”, адже так значно коротше і простіше.

По-третє, на це рішення також вплинула тенденція до мінімізації і простоти.

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву та презентував новий фірмовий стиль


“З кожним роком ми розвиваємось і стаємо більш масштабними. Ми давно зрозуміли, що переросли weekend-ний формат, який був на початку. Ми продовжуємо будувати музичну історію в Україні і плануємо це робити ще крутіше, ніж раніше. Разом із назвою, ми також змінюємо візуальне оформлення. Цього року зупинились на стилістиці коміксів”, – коментує засновник та генеральний директор фестивалю Дмитро Сидоренко.

Нагадаємо, цього року фестиваль Atlas відбудеться з 6 по 10 липня 2022 року у Києві на ВДНГ. За традицією, в перший день фестивалю вхід буде вільний для всіх. Цього року на фестивалі заграють: Twenty One Pilots, Placebo, alt-J, Yungblud, Two Door Cinema Club, Apocalyptica, Alma, Within Temptation, Tom Grennan, Guano Apes та багато інших, чиї імена організатори анонсують згодом.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: