Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Особливий вечір для українців у Європі: ONUKA зіграє у Варшаві та Берліні

  Подія: концерт
  Дата: 14—15.11.2021
  Місце проведення: Варшава, Берлін
Придбати квиток
ONUKA їде з концертними шоу до Варшави й Берліна: частина коштів піде на відновлення Чернігова

Український електро-фольк гурт ONUKA приїде до Варшави й Берліна з концертними шоу. Виступ у польській столиці відбудеться 14 листопада в клубі Progressia. Концерт у Берліні пройде 15 листопада в легендарному театрі Admiralspalast. Це будуть особливі вечори для всіх українців та прихильників ОNUKA в Європі.

Останнього разу гурт приїжджав до Варшави в межах європейського туру після участі ОNUKA у гранд-фіналі Євробачення у 2017 році.

2022 року Ната повертається до столиці Польщі. 14 листопада вона не тільки виступить, а і зустрінеться з усіма охочими в Українському домі у Варшаві, розкаже про свій фонд та збере історії українців. Під час зустрічі як українці, так і поляки зможуть поділитися власними архівними фото з телефонів та спогадами про улюблені міста України.Партнерами зустрічі стануть газета для українців «Наш вибір» та Український дім у Варшаві.

Берлінський концерт гурту відбудеться в культурному центрі міста — у театрі Admiralspalast, що має багату історію. Відкритий в 1910 році, він — один із небагатьох розважальних закладів міста, що зберігся з довоєнних часів.

За 2 години до концерту у фоє Admiralpalast проходитиме імпровізована фотовиставка «Твоє місто». На ній українці разом із німцями «оживлять» зруйновані міста країни за допомогою кадрів зі своїх телефонів.

Також у фоє встановлять мапу України. На ній кожен зможе відмітити своє рідне місто.

Інформаційними партнерами берлінської події стануть українська активістська організація у Берліні Vitsche та Посольство України в Німеччині.

ONUKA постійно піднімає соціально важливі питання: екологічні проблеми, наслідки Чорнобильської аварії, права людей та тварин. Зокрема на початку 2022 року Ната побувала в експедиції на півночі України в межах документального проєкту «ЗАПАЛ». Вона вирушила в Чорнобильську зону, аби записати унікальні пісні самоселів.

Від початку повномасштабного вторгнення росії ONUKA стала амбасадоркою благодійного фонду «Це моє місто». Ця організація займається адресною допомогою громаді старовинного українського міста Чернігів, рідного для співачки. Частину коштів із кожного концерту Ната спрямовує на відновлення архітектури Чернігова та потреби містян.

Саме тому зараз ONUKA виступає з благодійною метою по всьому світу, зокрема провела мінітур по США, зіграла в Португалії, Франції, Естонії, Румунії та Молдові.

Достатньо причин, щоби запланувати на вечори 14 та 15 листопада концерт Onuka, чи не так?

Дізнайтеся більше про: ONUKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: